Skocz do zawartości

służbowy dupowóz jaki? 911, m3, s5, rs4, c63, inny ?


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Auto fajnie wyposażone i doposażone. Przebieg znikomy, z rury strzeli i jest jakieś 100k tańszy niż nówka ....a ma pół roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Też tak myśle ale wiemy obaj, że Beben gustu nie ma :D

 

Nie chciałbym tu nikogo urazić, ale uważam, że nowa C klasa ma problem z określeniem swojej płci :biglol:  :biglol:  :biglol:  Silnikowo pewnie jest ok, choć pewnie do Lexusa będzie trochę brakowało.

Ale wyposażenie ma bardzo fajne. 

Edytowane przez macias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

bardzo fajna propozycja.. 210 tys. netto ( za prawie nowe auto - w tej wersji), @beben i co Ty na to??? ;)

 

 

uważam, że nowa C klasa ma problem z określeniem swojej płci :biglol: :biglol: :biglol:

 

...zależy od której strony na nią patrzysz.... :biglol: ..... :coffee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Liczy sie image, prestiż itd...

 

Problem w tym, że jeśli idzie o tzw. dziedzictwo, to Alfa, stoi w szeregu z Mercedesem, czy Ferrari, a np. BMW czy Audi przy nich nie istnieją ;)

 

Znam ich tradycje wyścigową i wiem czego dokonali w sporcie, ale to już nie ta Alfa co kiedyś, to juz nie czysta pasja. Bazować na dawnej świetności można, ale nie hańbiąc jej montowaniem w topowe wersji silnika GM v6, gdzie świetny Busso? Wiekszość alf jeździ z silnikami dizla :) Gdzie są aktualnie obecni w sporcie?

 

Ni nie mogłem się powstrzymać, ale to samo można o lambo powiedzieć (że to audi) i o subaru (to o dieslach i dawnych tradycjach wyścigowych)  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może zróbmy ankietę? Jak wiele z osób piszących o ich awaryjności posiadało Alfę?

Siostra miała 147, w rodzinie i wśród znajomych parę innych wynalazków z koncernu FIAT ;) Nikt ze znanych mi osób 2 raz nie kupił nic od FIATA. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniki Fiata 

 

 

Może zróbmy ankietę? Jak wiele z osób piszących o ich awaryjności posiadało Alfę?

Siostra miała 147, w rodzinie i wśród znajomych parę innych wynalazków z koncernu FIAT ;) Nikt ze znanych mi osób 2 raz nie kupił nic od FIATA. ;)

 

Obecne silniki Fiata (montowane np w  Giulietta) to jedne z lepszych i mniej awaryjnych motorów w swojej klasie na rynku. Zarówno Multijet (diesel) jak Multiair (benzyna) biją na głowę wynalazki VAGa czyli TDI i TSI, ale mit o awaryjności pozostal.

A Giulia piękna, wolałbym 100 razy od mietka.

Edytowane przez Jaca68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach nie ma czegos takiego jak bezawaryjny nowy samochód :D Obojętnie czy jest to VW, Audi, Alfa, Fiat, Renault czy Dacia

Jak źle trafisz to wszystko się psuję.

Ja osobiście miałem 4 włoskie auta- złego słowa nie moge powiedzieć. Moi rodzice jeźdzą od 20 lat tylko wynalazkami typu Alfa Romoe i Lancia i też sobie chwalą ;)

Tak jak mówię - nie ma reguły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, dźwięk super, ale reszta słaba  :biglol: Adaś nagrał u mnie w garażu jak przez jakiś czas użytkowałem https://www.facebook.com/adam.koszalkowski/videos/vb.100000161840692/851737438174976/?type=2&theater .

I, może to dziwne, ale nie lubiłem tego auta, fajne na raz, ale na co dzień było słabo - strasznie mnie wkurzała skrzynia biegów, Ferrari ma zdecydowanie lepszą, szybszą, nawet skrzynia w M3 to bajka w porównaniu z tą. Środek też bez WOW, ale co kto lubi. Na 100% zwraca na siebie i Ciebie uwagę, mi to też nie odpowiadało. Szczerze, jeśli dużo jeździsz to zdecydowanie lepiej poszukać 911 991, może już jakieś się w tej cenie pojawiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...