Skocz do zawartości

służbowy dupowóz jaki? 911, m3, s5, rs4, c63, inny ?


beben

Rekomendowane odpowiedzi

elmo coś naskrobie w niedługim czasie

 

Premo, hebel jest wystarczający. 6 tłoczkowe Brembo i tarcza 360mm dają naprawdę radę. Masę czuć niestety nawet w codziennej jeździe

 

Evan, tylne opony przy odrobinie chęci nie przejadą więcej niż kilka tysięcy cywilnej jazdy. Każdy start z miejsca do walka o trakcję i to długa walka :biglol: .

 

bartolomeo, dzięki. Plan połączenia komfortu z jajem udał się w 100%, choć passat kusił bo Hogi o nim się dobrze rozpisywał ;) Wydech jeśli wjedzie to raczej symboliczny, pewnie tylko końcowe puchy, żeby minimalnie podkreslic dzwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies naciagane to sciganie.

W 2011 w olsztynie byl wyscig na 1/4 mili (night power)

 

startowal tak IS-F

jego czas 14,660 ( z czasem reakcji)- sam przejazd 14,467

 

ja startowalem seryjnym sti type-r z 1997 roku

moj czas 14,156 ( z czasem reakcji) - sam przejazd 13,640

 

Mysle ze do 180km/h lexus lekko zostanie w tyle pozniej pozamiata subaru :)

 

w teorii to taki IS-F powinien niskie 13 zrobić.

Edytowane przez Tomczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Beben, pokazałem ten wątek koledze, który szuka samochodu...... i napalił się na ISF-a. :)

Niestety nie ma ich zbyt wiele w ogłoszeniach. Znalazł coś takiego:

http://otomoto.pl/le...-C30239968.html

I teraz prośba do Ciebie. Kupując swoje auto na pewno nabrałeś doświadczenia. Poradź mi o co pytać przez telefon i na co zwrócić uwagę, żeby nie zrobić 500 km w jedną stronę na próżno.

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi, nie wiem co ci napisać, poza tym że polecam wizytę w ASO i że wybrał ładny kolor B) . Ja kupiłem pierwszego którego oglądałem :P . Wybór faktycznie niewielki, ja musiałem się zmieścić w 150, wiec miałem 2 szt , ten co kupiłem i rok starszy amerykaniec za 115 który nadal wisi.

 

Wyposażenie wszystkie mają takie same, o żadnych typowych usterkach tego modelu nie wiem. Jak ma historię serwisową i zostanie dobrze oceniony przez ASO to brać bo auto jest rewelacyjne. U mnie przez ok tysiąc km które zrobiłem nic nie wyszło dodatkowego także wygląda na to że ocena pozytywna była słuszna.

 

Może jedna rada. Niech się nie przejmuje wyceną części i robocizny którą dostanie z ASO na usunięcie jakiś tam drobiazgów czy części eksploatacyjnych, bo krzyczą sobie dosyć słono. Mi wycenili (częsci bez robocizny) doprowadzenie auta na tip top na 10 tys, m.in. kpl tarcz i klocków przód za 4600, kupiłem nówki brembo z EBC za tysiaka z fvat :lol: , amory tył, tarcze i klocki tył, wszystko zdrowo $$$ przesadzone w stosunku to markowych części dostępnych poza aso. Wygląda na to że na wyszczególnione części wydam max 4 tys czyli 40%

 

Jeszcze jedno, jesli auto ma historię w ASO to kolega nie powinien miec problemu z dowiedzeniem sie wszystkiego przez telefon. Ja przed oględzinami gadałem z szefem serwisu kilkanaście minut i wszystko mi wyśpiewał jak na spowiedzi, jechałem tylko po potwierdzenie tego na żywo. Skoro zrobili top w jednym aso możliwe ze i w innym też nie mają wewnętrznych procedur zakazujących udzielania takich info. Na marginesie tylko powiem że ostatnio w aso audi viva nie moglem sie przez telefon dowiedziec niczego o swoim aucie mimo ze podawałem im wszystkie dane łącznie z numerami i datami faktur które mi w przeszłości wystawili, także zdrowa paranoja ich ogarnęła :biglol:

 

Wczoraj przeglądałem sobie instrukcję obsługi i dowiedziałem się m.in. ile oleju wchodzi do tego silniczka przy wymianie ............................... 9,5 litra, słownie dziewięć i pół litra :facepalm::biglol: , to niewiele mniej niż do scani ;)

Edytowane przez beben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5w30, wyglada na to ze marki Lexus, a konkretnej toyota motor company :) , będę zmieniał za 2-3 miesiące to sie zastanowie co wylać. Do wątku olejowego boje sie zaglądać , słyszałem o nim tylko, ponoć tylko dla twardzieli ;)

 

Evan, u mnie tylko 11,9 litra więc beema lepsza :)

Edytowane przez beben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony oczywiście ze tak. Kultura, komfort, płynność jazdy, fajny automat, dźwięk (choć cały czas mnie korci jakiś tyci wydeszek który podniósłby go o symboliczne pare decybeli) itd ale z drugiej strony jest mega nuda :);) po plecach ńie kopie, ńie szarpie, nie trzęsie, nie strzela z wydechu a zapindala aż miło. Kompletnie rożne odczucia po przesiadce z mocnego subaraka, dosłownie woda i ogień choć na kresce szły by bardzo porównywalne, z delikatna przewaga mojego ex sti . W ISFie na plecach zupełnie nie czuć prędkości i przyspieszenia, ale licznik pokazuje coś innego :lol:

 

Wogole dziwnie sie czuje bo lecę szybką autostradę i .................. mogę słuchać radia czy muzy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to jest wg dowodu 4 os auto , z tylu są tylko dwa ale za to fajnie wyprofilowane miejsca. Imho przestrzeni jest wiecej niż w hawk'u, dla mnie wiecej niz ok bo tam u mnie siedzą dzieci.

He he a to by juz trzeba dzieci zapytać czy jest ok ale o ile robi brummm i wciska w fotel te pewnie jest super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...