Skocz do zawartości

Niee Pali Na Wszystkie Tłoki !!?? HElp Techniczny :-)


Wojtasino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kupiłem Subaru Impreze . z 2001 roku .. Z Francji ... Auto Stało 1,5 Roku W Firmie Ubezpieczeniowej Bo Było Lekko Uderzone (Zadnych uszkodzonych Elementów Mechanicznych) Poduszki Całe itp! ... I Po Zrobieniu Blacharki Samochód niee pali na wszystkie tłoki .... Niee wiem co to jest.... czyzby Cos sie zastało ? czy Ktos Miał podobny Problem ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź cewki. Są zamontowane na świecach bezpośrednio.

Najprościej wyjmij cewkę włóż w nią świecę i zakręć silnikiem przykładając świecę do masy, jak nie zobaczysz iskry albo będzie bardzo słaba to masz winowajczynie. Sprawdź wszystkie. Oczywiście ważne są teź świece, obejrzyj je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź cewki. Są zamontowane na świecach bezpośrednio.

Najprościej wyjmij cewkę włóż w nią świecę i zakręć silnikiem przykładając świecę do masy, jak nie zobaczysz iskry albo będzie bardzo słaba to masz winowajczynie. Sprawdź wszystkie. Oczywiście ważne są teź świece, obejrzyj je.

 

WRX 2001 ma jedna centralna cewke, co nie zmienia faktu, ze trzeba ja sprawdzic w pierwszej kolejnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRX 2001 ma jedna centralna cewke

 

Nieprawda, mój miał 4 cewki i jestem pewien, że wszystkie WRX tak mają. Tylko GT OO miało 1 centralną cewkę

 

ale Twoj chyba byl troche nowszy... Pierwsze WRX-y maja ten sam silnik co GT 99/00 218KM, potem gdy do WRX wprowadzili silnik ze zmiennymi fazami weszly 4 pojedyncze cewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRX 2001 ma jedna centralna cewke

 

Nieprawda, mój miał 4 cewki i jestem pewien, że wszystkie WRX tak mają. Tylko GT OO miało 1 centralną cewkę

 

ale Twoj chyba byl troche nowszy... Pierwsze WRX-y maja ten sam silnik co GT 99/00 218KM, potem gdy do WRX wprowadzili silnik ze zmiennymi fazami weszly 4 pojedyncze cewki.

 

Znowu nieprawda. Silnik ze zmiennymi fazami wszedł bodajże od MY 03. Mój WRX był pierwszym wypustem produkcji -> listopad 00

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...