Skocz do zawartości

Misiek evo VIII


sebba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak dla ścisłosci FQ-300 to pakiet dodatków "wzmacniających" miśka a nie jakaś konkretna wersja, ten pakiet jest już znany z evo VII i taraz taki jest tez w evo VIII

 

Tak dla ścisłości i podreperowania szwankującej ci logiki, to jeśli Evo VIII FQ300 sprzedaje się w UK w ilościach około 150 miesięcznie, to trzeba sprzedać najpierw 150 zwykłych VIII, żeby potem zamontować do nich to, co odróżnia VIII FQ300 od VIII. Oczywiście nie wszyscy użytkownicy VIII decydują się na FQ300, nadążasz.

 

Opowieści o miesiącu produkcji biorą się z czasów, kiedy Evo było sygnowane znaczkiem Ralliart i budowane w Japonii przez Ralliart na taśmach produkcyjnych Mitsubishi. Od modelu VII Evo jest produkowane przez Mitsubishi na identycznych zasadach co byle Colt, a współpraca produkcyjna z Ralliart kończy się na etapie projektu i fotela z odpowiednim napisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla ścisłości i podreperowania szwankującej ci logiki, to jeśli Evo VIII FQ300 sprzedaje się w UK w ilościach około 150 miesięcznie, to trzeba sprzedać najpierw 150 zwykłych VIII, żeby potem zamontować do nich to, co odróżnia VIII FQ300 od VIII. Oczywiście nie wszyscy użytkownicy VIII decydują się na FQ300, nadążasz.

 

Opowieści o miesiącu produkcji biorą się z czasów, kiedy Evo było sygnowane znaczkiem Ralliart i budowane w Japonii przez Ralliart na taśmach produkcyjnych Mitsubishi. Od modelu VII Evo jest produkowane przez Mitsubishi na identycznych zasadach co byle Colt, a współpraca produkcyjna z Ralliart kończy się na etapie projektu i fotela z odpowiednim napisem.

FQ-300 jest montowane zanim samochód opuści fabrykę więc nie muszą kupić najpierw 150 "zwykłych" VIII żeby potem zrobić z nich FQ-300

tak dla ścisłości to fotel jest z napisem RECARO a nie RALLIART

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak cos w tym jest z tym F cos tam 300, bo w brytyjskich pismach samochodowych w cennikach sa podawane oba modele/wersje. Cos jak u nasz WRX i STI.

Ale jaka jest prawda?

Ktoz to wie.....

w brytyjskim katlogu miśka evo nazywa się to FQ - 300 POWER ENHANCEMENT PACK i rzeczywiście wersja z FQ - 300 jest droższa od "zwykłego" evo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebba, jaki cel ma ta dyskusja? Co chcesz nam przekazać?

Proponuje zamknąć ten wątek. Jest bez sensu. Szczególnie z udziałem tego pana

kolega nic nie proboje przekazac, po prostu podburza Forumowiczow i chce aby dochodzilo do sprzeczek i klotni... Wyjsciem jest albo zamkniecie watku, albo ignorowanie postow szanownego Sebby, moze chlopak da sobie spokoj!

 

Pozdrawiam, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebba, jaki cel ma ta dyskusja? Co chcesz nam przekazać?

Proponuje zamknąć ten wątek. Jest bez sensu. Szczególnie z udziałem tego pana

kolega nic nie proboje przekazac, po prostu podburza Forumowiczow i chce aby dochodzilo do sprzeczek i klotni... Wyjsciem jest albo zamkniecie watku, albo ignorowanie postow szanownego Sebby, moze chlopak da sobie spokoj!

 

Pozdrawiam, Filip D.

tak się składa że skupiliśmy się na FQ - 300 i nie wydaje mi się żeby akurat ktoś kogoś podburzał - ale Ty znowu napisałeś i sie zaczyna na nowo - daj juz na luz, może jakieś małe upomnienie , niekoniecznie żółta kartka trochę Cie uspokoi. Ja do Ciebie nic nie mam i wolałbym gdybyś juz dał spokój - chyb aże chcesz to ciągnać jeszcze przez jakiś tydzien albo dłużej - wydaje mi sie że nie ma to sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hwojtek napisał:

Tak dla ścisłości i podreperowania szwankującej ci logiki, to...

 

zółta kartka dla niego!

wiesz, nie chce mi sie szukac wiecej przykladow, ale zapewniam cie - nie tylko ja uwazam ze powinnismy ta dyskusje skonczyc. A co do upominania - zostaw to moderatorom.....

Ps: wcale nie uwzialem sie na Ciebie, po prostu chce, aby mila atmosfera tego Forum powrocila...

 

Pozdrawiam, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, nie chce mi sie szukac wiecej przykladow, ale zapewniam cie - nie tylko ja uwazam ze powinnismy ta dyskusje skonczyc. A co do upominania - zostaw to moderatorom.....

Ps: wcale nie uwzialem sie na Ciebie, po prostu chce, aby mila atmosfera tego Forum powrocila...

 

Pozdrawiam, Filip D.

jak skończysz sie mnie czepiać o co Ciebie bardzo proszę to atmosfera napewno powróci a z tą żółtą kartką to napisałem tak dlatego bo to podobno ja jestem niekulturalny a wszyscy na tym forum to aniołki a okazuje się że jednak nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FelipeDe,

Tu nie ma prawa byc dobrej atmosfery jak raz, bo sie kazden jeden na sile powstrzymuje przed uzywaniem slow. Zajrzyjta do typowego warstatu naprawczego i posluchajcie jezyka moto. TU JEST SRODOWISKO SZTUCZNE. NIEPRAWDZIWE. Udajemy zesmy grzeczni. A jakich to slow uzywamy w samochodzie jak nam jakis obywatel zajedzie droge bezprawnie?

" Serdecznie pana przepraszam, ale czy Pan sie bynajmniej orientuje, ze Pan zajechal mi jak raz droge, oczywiscie przypadkiem, ja wiem, ale jednak, i w zaistnialej sytuacji chcialbym wyrazic swoje oburzenie ale rowniez ustrzec pana przed recydywa."

Czy moze udaje sie nam tę sama tresc wyrazic w sposob skondensowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip usmiechnij sie i olej tego osobnika:)

A topik mozna moim zdaniem spokojnie zamknac, bo temat sie wyczerpal. A poza tym to forum-subarum:)

 

A ja tam mam mitsubishi WBS-350BS i nie ma lepszego, naprawde

:D:D:D:D I Evo wysiada

Pozdrowka:)

Agnieszka vel Krebelka :D:D:D:D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip usmiechnij sie i olej tego osobnika:)

A topik mozna moim zdaniem spokojnie zamknac, bo temat sie wyczerpal. A poza tym to forum-subarum:)

 

A ja tam mam mitsubishi WBS-350BS i nie ma lepszego, naprawde

I Evo wysiada

Pozdrowka:)

Agnieszka vel Krebelka

racja Agnieszko... kto chce zamknac ten temat niech podniesie reke ;)

 

Pozdrawiam FORUMOWICZOW, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie brałaś wogóle udziału w dyskusji a od razu chcesz podburzać - czy ja kiedykolwiek poiedziałem żeby Cie ktoś olał??? troszke szacunku bo nie znam Cie i nawet jeszcze nie widziałem Twojego posta w tym temacie

 

Yeezooo...

Ja podburzac?? Nigdy w zyciu...

:P:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panie i Panowie - zrobię wam ta ulgę i pojde sobie. Skoro głos zabierają osoby które nawet pewnie nie przeczytały wszystkich postów tym temacie to ja juz nie mam wiecej pytań.

3majcie się - wpadnę za jakiś czas - może zmienią sie moderatorzy a dzieci które nie umiały sobie dać spokoju i cały czas się rzucały może w końcu dorosną. Na całe szczęście zdążyłem zauważyć że są na tym forum osoby z którymi można noramlnie wymienić zdanie a nie tylko rozwydrzone małolaty. pa pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheheeh Szanowny Moderatorze& Szanowny Adminie, czemu nie wywalicie juz tego pana, psuje powietrze, gada glupoty i sam nie ma nic przeciwko usunieciu, oczywistym jest ze nie przyszedl tu nic sensownego powiedziec tylko ot tak pogledzic od rzeczy, gorzej niz pan Biela bo ten przynajmniej i poczucie humoru i poziom jezykowy trzyma :D (tak nawiasem gdzie to go wcielo??) Szanowny Pan Sebba czepia sie [moderator czuwa] i wdaje, o zgrozo, w demagogiczne spory ktore sam zaczyna a potem struga idiote jako by uzasadnione pretensje nie mialy nic z jego zachowaniem wspolnego, co by gdyby nie moja kultura osobista nazwal bym mala moca obliczeniowa zawartosci miedzy uszkami gdyz obawiam sie nie jest to celowe, a na glupote jak wiadomo lekarstwa jeszcze nie ma. Wielce Szanowny Panie Sebba idz sobie Pan na forum "tuning.pl" gdzie moderator sie nie udziela i wdaj sie pan tam w jakas pyskowke to zobaczysz co to znaczy forum dresiarzy, albo lepiej idz pogadaj z lustrem... albo tata, mama czy pieskiem (piesek na wypasie nosi golda grubosci palca buehehehe) dal bym tutaj popis bieglosci w dresiarskich odzywkach bo inteligencja ma pozwala mi porozumiewac sie w wiecej niz jednym jezyku ;) ale obawiam sie ze byly by to moje ostatnie slowa na tym forum :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panie i Panowie - zrobię wam ta ulgę i pojde sobie. Skoro głos zabierają osoby które nawet pewnie nie przeczytały wszystkich postów tym temacie to ja juz nie mam wiecej pytań.

3majcie się - wpadnę za jakiś czas - może zmienią sie moderatorzy a dzieci które nie umiały sobie dać spokoju i cały czas się rzucały może w końcu dorosną. Na całe szczęście zdążyłem zauważyć że są na tym forum osoby z którymi można noramlnie wymienić zdanie a nie tylko rozwydrzone małolaty. pa pa

Mysle, ze wiekszosc tych "rozwydrzonych malolatow i dresiarzy forumowych" nie bedzie zbytnio zmartwiona Twoim odejsciem... mam nadzieje ze moderatorzy sie nie zmienia (bo w tej chwili sa bardzo dobrzy w swojej dzidzinie ;) ), a "dzieci" nie dorosna... a atmosfera jestem pewny, ze wroci do normy.

 

Polamania klawiatury Sebba ;)

Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec tej farsy. Jeżeli coś ciekawego będzie do przedykutownia w różnicach między Evo FQ 300 a Imprezą WRX-STI to mam nadzieję że ktoś otworzy nowy temat. Póki co zakończmy to bo zrobiło się naprawde nieprzyjemnie. Przepraszam że dziś działalnośc admina i moderatora jest taka nieskuteczna ale

 

1. pierwszy raz mamy doczynienia z tego typu sytuacja

2. akurat obaj mamy sporo zajęć.

 

 

Niniejszym zamykam ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...