Skocz do zawartości

Misiek evo VIII


sebba

Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze: akurat niestety tak jest że evo jest produkowane jeden miesiac w roku

Powiedz, ze robisz sobie jaja? Prosze. Bo jak nie to bedziemy mieli o tobie jeszcze gorsze zdanie (o ile to mozliwe).

i akurat tak jest ze w polsce nie dostaniesz na dzien dzisiejszy evo VIII bo beda u nas dopiero w przyszlym roku

Ale EVO jest robione na pare innych rynkow. Np 6000 sztuk trafia w tym roku do USA. Myslisz, ze sie wyrobia w miesiac? ;)

po drugie: oczywiście cały krzyk podnieśli znowu najwięksi dresiarze na forum :-)

Nie sadz innych po sobie. :roll:

papa

Uwazaj by ci drzwi ogona nie przyciely. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

po drugie: oczywiście cały krzyk podnieśli znowu najwięksi dresiarze na forum

 

a po trzecie to możecie mnie spokojnie wywalic - prosze bardzo - bo w takie kinder party jak na tym forum to ja sie bawić nie będe - a tak apropo - to chyba średnia wieku piszących na forum subaru i chwalących sie ponad tysiącem postów nie przekraca chyba 15 lat przykro mi że duża część osób piszących na tym forum to ludzie którzy piszą obojętnie jakie głupoty im przyjdą do głowy - byleby zaistnieć i nabić sobie jak największa statystyke - czyzby był rozpisany jakiś konkurs - kto więcej a byle co - musze zajrzeć na forum o konkursach...

 

dziękuje za miłą współprace - pozdrawiam wszystkich użytkowników wszyskich samochodów na świecie. Specjalne pozdrowienia dla Dyrekcji SIP i Pań z recepcji, na co dzień wole rozmawiać z użytkownikami subaru na żywo bo na forum zrobiło sie niespecjalnie.

papa

Nieee, bez przesady! Jak sie cos takiego czyta to po prostu odchodzi chec na uczestniczenie w tym Forum :?

 

Sebba: Jezeli masz taki uraz do dresiarstwa, to albo jestes gnebiony w przez nich w podstawowce (tresc twoich postow wskazuja na taki wiek) albo sam jestes dresem, tylko ci paskow brakuje i kompleksy zzeraja :twisted:

 

A w ogole to tylko jeden komentarz: :lol::lol::lol:

 

Ps: MODERATORZE, PRZYBYWAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Pozdrawiam, Filip D. (coraz bardziej zbulwersowany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa ludzie ktorzy maja kompleksy

Sa ludzie ktorzy nie maja kompleksow

 

Ja na przyklad mam. Bez bicia sie przyznaje.

Duzo.

Ale dobrze mi z nimi, bo:

 

Czasem kogos ochrzanie, albo co.

Bez powodu.

Albo sie obraze.

Bez powodu.

Albo powiem komus co mysle.

Bez powodu.

Albo generalizuje.

Bez powodu.

Albo kupuje szybkie auto.

Bez powodu. Zona twierdzi ze z powodem. Bo juz stary jestem i tak dalej....

I nasz mily Sebba chyba ma podobnie. Cos go grzyzie jak tego Gilberta Grape'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za ten FIAT...chodziło mi o auto innej marki - dowolnej.

Miałem Punto i to był jedyny samochód w mojej karierze do którego nie

dołożyłem 1PLN na naprawy. Kupiłem przy 38 tys km i spredałem przy

55tys km i tylko olej i benzynka. :D

 

Fora daych marek są po to aby się ludzie tam kumplowali co ta markę kochają.

Jak nie umie się docenić innej marki, co nam zarzuca sebcio, a sam manifestuje umiejętnosć tego aby ukryć oganiczenia swoje powinien być na forum posiadanej marki i nie wychodzić na straszny świat innych.

Byłby w świecie miodem płynącym na jego zmysły.

:D:D

 

Azrael...to bardzo zacne,ze nei zamykasz tematu ale banana by mu można dac temu sebciowi. po IP mu polecieć z zablokowac wszystkie nicki z seb :D

 

I ja np robie to mi sie upierdzieli w głowie i mam w nosie powody :D

I wiecie jak mi wspoaniale? O taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie, że jednak nasz antagonista ma rację. EVO o ile mi wiadomo z kilku zrodel jest produkowane istotnie przez miesiac w roku, podczas przerwy wakacyjnej w fabryce.

 

zgadza sie - w tym roku przypadło to dokładnie w sierpniu ale obawiam się że niestety i tak osoby które twierdziły inaczej nie zmienią swojego zdania... a szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebba - byc moze nie zauwarzyles jakie klimaty panuja na Forum SIP, moze nie przeczytales tematow, ktore sa dedykowane dla nowych Forumowiczow SIP, moze spadles z ksiezyca i lubisz wszystkich wyzywac tak na dzien dobry, ale wiedz jedno - nie jestes pierwsza osoba, ktora probuje rozbic atmosfere na Forum SIP i napewno nie jestes ostatnia, ale jedno moge ci zapewnic ..... moze to byc Twoj ostatni temat na tym Forum, w jakim bierzesz udzial.

 

Chcialbym cie poinformowac, iz Twoje obliczenia grubo odbiegaja od prawdy... srednia wieku przypuszczam przewyzsza Twoj wiek, ale to nie ma znaczenia w momencie kiedy srednia "klasy wypowiedzi" przewyzsza Twoja....

 

Oficjalnie informuje Cie jako Administrator Forum SIP, o otrzymaniu zoltej kartki na tym Forum, a co za tym idzie otrzymujesz pierwsze ostrzezenie. Udalo ci sie to osiagnac za swoje ugryzliwe i troche zbyt dalego wysuniete wnioski co do inteligencji, przekonan, wieku i innych cech Forumowiczow SIP.

 

Zmien ton wypowiedzi, albo podejme inne srodki. Odwiedzasz Forum SUBARU wiec licz sie z tym, iz osoby tu przebywajace maja conajmniej sentyment do tej marki, a w wiekszosci sa jej zagorzalymi milosnikami. Nie na tyle jednak zagorzalymi, aby wdawac sie w potyczki slowne, ktore prowadza jedynie do niezdrowej atmosfery.

 

Jezeli chcialbys sie do tej decyzji ustosunkowac - ponizej masz wszelkie sposoby kontaktu ze mna.

 

Pozdrawiam i zycze milych momentow na Forum SIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widze Sebba ze strasznie zdziecinniales. To juz nie jest nawet podstawowka... jak bedziesz mial cos do powiedzenia to prosze bardzo, ale jak taki kozak jestes to moze przyjdz dzisiaj tam gdzie mnie codzien spotykasz (praca/sklep/nie wiem...) i pogadamy bohaterze...

i kto tu teraz komu ubliża jeżeli ja dostałem żółtą to czemu Filip nie dostanie? :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widze Sebba ze strasznie zdziecinniales. To juz nie jest nawet podstawowka... jak bedziesz mial cos do powiedzenia to prosze bardzo, ale jak taki kozak jestes to moze przyjdz dzisiaj tam gdzie mnie codzien spotykasz (praca/sklep/nie wiem...) i pogadamy bohaterze...

 

Filip, proszę nie spadaj do tego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widze Sebba ze strasznie zdziecinniales. To juz nie jest nawet podstawowka... jak bedziesz mial cos do powiedzenia to prosze bardzo, ale jak taki kozak jestes to moze przyjdz dzisiaj tam gdzie mnie codzien spotykasz (praca/sklep/nie wiem...) i pogadamy bohaterze...

 

Filip, proszę nie spadaj do tego poziomu.

 

a teraz uwziął się jeszcze Azrael. proszę!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebba,

Flipper ma racje. Chill out albo out.

 

Nie jest to magiel, a szkoda, bo mozna by se pouzywac. Ale polecam ci taki zaklad w Nasielsku, Bohaterow Wrzesnia 17. Magiel Elektryczny. Fajne towary przychodza pogadac.

Tutaj spokojnie mozna miec rozne zdanie od wiekszosci, ale nalezy z uwazanie deptac ludzko godnoś i takie tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie, że jednak nasz antagonista ma rację. EVO o ile mi wiadomo z kilku zrodel jest produkowane istotnie przez miesiac w roku, podczas przerwy wakacyjnej w fabryce.

 

"The Evolution VII represents a change in marketing direction. It aims for a wider market with its extra refinement, and if demand exceeds the 10,000 units currently planned, Mitsubishi will happily build more."

 

10 tysięcy w miesiąc? Stachanowskie normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael: W jaki sposob moj post byl obrazliwy?! czy ja w jakis sposob bylem niegrzeczny? Facet zarzuca mnie pustymi mailami (tak mysle ze to on) i pisze ze mnie zna na codzien, po czym milczy! Wiec chcialem tylko sie dowiedziec skad go znam :!:

??? ani razu nie wysłałem do ciebie żadnego maila - chyba mnie z kimś pomyliłeś - czy ktos może mu dać zółtą kartkę czy dalej tak będzie się do mnie odzywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze: akurat niestety tak jest że evo jest produkowane jeden miesiac w roku

Powiedz, ze robisz sobie jaja? Prosze. Bo jak nie to bedziemy mieli o tobie jeszcze gorsze zdanie (o ile to mozliwe).

i akurat tak jest ze w polsce nie dostaniesz na dzien dzisiejszy evo VIII bo beda u nas dopiero w przyszlym roku

Ale EVO jest robione na pare innych rynkow.

 

Taaa. A w Anglii Evo VIII FQ300 sprzedaje się jak świeże bułki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebba, przystopujesz czy nie? Nie zamierzam toczyć teraz z Tobą polemik tudziez rozstrząsać czy się uwziąłem czy nie. Po prostu uspokój się żeby kartka nie zmieniła koloru.

z czego mam przystopować, czy mój poprzedni post do Ciebie z prośbą tak Cię uraził, jeżeli tak to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"The Evolution VII represents a change in marketing direction. It aims for a wider market with its extra refinement, and if demand exceeds the 10,000 units currently planned, Mitsubishi will happily build more."

 

10 tysięcy w miesiąc? Stachanowskie normy.

 

Cholera jedna ich wie, zas to skosnookie jest?

Sebba, przyznaj sie, ile ci oleju na 100 km bierze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...