Skocz do zawartości

Misiek evo VIII


sebba

Rekomendowane odpowiedzi

ojjjejjjj - jak przykro że jesteście tak zapatrzeni w wasze subaru... - szkoda że czasem nie umiecie powiedzieć - że inny samochód też może być równie dobry jak subara. I powiem wam jeszcze coś - jak byłem ostatnio na rajdzie śląskim to widziałem około 20 subaru w różnych wersjach wrx, wrx sti i nawet kombi, a miśków evo VII cywilnych nie było wogole!!! i dlatego kupie sobie evo VIII bo przykro mi się robi jak widze jak gość pije piwo na oesie a potem wsiada do swojego subaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ojjjejjjj - jak przykro że jesteście tak zapatrzeni w wasze subaru... -

Ja tez Ciebie witam serdecznie !!

szkoda że czasem nie umiecie powiedzieć - że inny samochód też może być równie dobry jak subara

jak bys przeczytal ten temat to bys pewnie wiedzial ze wszyscy uwazaja tytaj Lancery za swietne auta, z tym ze ostatnie 2 ewolucje troche nie wyszly, na co doskonalym dowodem moga byc ostatnie sukcesy rajdowe tej firmy.

I powiem wam jeszcze coś - jak byłem ostatnio na rajdzie śląskim to widziałem około 20 subaru w różnych wersjach wrx, wrx sti i nawet kombi

Gratulacje ! :)

a miśków evo VII cywilnych nie było wogole!!!

Z tego co wiem tego auta za bardzo nie mozna dostac w polsce wiec trudno zeby jezdzilo ich wiele po ulicach

i dlatego kupie sobie evo VIII

GRATULACJE !! kiedy kupujesz ??- czekamy na relacje z jazdy.

bo przykro mi się robi jak widze jak gość pije piwo na oesie a potem wsiada do swojego subaru...

rozumiem twoje rozterki emocjonalne, ale co poradzic, ostatnio zaczyna sie robic moda na te auta, i goscie z rozwalonych bmw przesiadaja sie do wrx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjjejjjj - jak przykro że jesteście tak zapatrzeni w wasze subaru...

bo to jest fotum SUBARU na stronach SUBARU IMPORT POLSKA.

Masz problem bo masz np.FIATA? Wejdź sobie na forum fiatków i się tam smuć.

- szkoda że czasem nie umiecie powiedzieć - że inny samochód też może być równie dobry jak subara.

Nawet nei czytasz tego forum...tu nei chodzi o dobry czy zły...FOCUS WRC jest lepszy niż moje GT i co z tego.....JA kocham SUBARU i ono jest THE BEST i nwet jakby było 100aut lepszych mechanicznie to ja kocham SUBARU. Zrozum tą subtelną różnicę że to FORUM SUBARU I JEGO FANATYKÓW.

I powiem wam jeszcze coś - jak byłem ostatnio na rajdzie śląskim to widziałem około 20 subaru w różnych wersjach wrx, wrx sti i nawet kombi,

Czytając informacje jakie posiada EVO to skoro wg Ciebie SUBARU W RÓŻNYCH WERSJACH to WRX, WRX STI i kombi to ty masz pojęcie o 3 i to w sumei o dwuch WRX i WRX STI bo kombi to odmiana nadwozia.

Wersje to GT, P1, 22b, dwie podane przez Ciebie i masa inncyh jakich nie będe przepisywał bo i tak tobie to na nic.

a miśków evo VII cywilnych nie było wogole!!! i dlatego kupie sobie evo VIII bo przykro mi się robi jak widze jak gość pije piwo na oesie a potem wsiada do swojego subaru...

No teraz to mi sie żal robi jak czytam...żal mi Ciebie.

PS: wg mnei to Ty jesteś spamer netowy skor wg Ciebie posiadane auto

mówi o piciu piwa...mi żal dupe ściska jak widzę jak takie dzieciaki walą drugi i potem wydaje im sie ze stunningowany fiat stilo mamy potrafi jechać szybciej od SI i na siłę ścigają sie na drodze.

 

Kup miśka...nie będziesz ubliżał wizerunkowi szacownej i ukochanej mej

marki jaką było, jest i będzie SUBARU.

 

Dżizaz co za dizaster

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip - tym razem nie zamierzam czlowieka bronic :) podobnie jak Ty mam dezaprobate w oczach :evil:

 

Iwan - nie poganiaj czlowieka na forum Fiata, bo sie nam Filip zdenerwuje :wink:

 

Pozdravka

Szymon vel Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... nie mam zamiaru sie spierac z dresami ktorzy tyle co przesiedli sie z bmw do subaru, prawdziwy milosnik subaru nie spieral by sie w tak infantylny sposob jak wiekszosc z was, chociaz mozna tez zauwazyc na forum osoby ktorych wypowiedzi sa godne uwagi.

jezeli chodzi o dostepnosc miskow evo VII w Polsce to idz do dealera i zamow odpowiednio wczesniej samochod bo evo jest produkowane tylko raz w roku przez jeden miesiac, jak pojdziesz dzisiaj to mozesz zamowic evo VIII ale bedziesz mogl je odebrac dopiero najwczesniej w kwietniu przyszlego roku i dlatego wole poczekac i wiem przynajmniej ze zanim samochod na dobre oposci fabryke to jest odpowiedznio sprawdzony przez mechanika z ralliart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EVO w Moskwie jezdzi gora mafii dla zabawy, jest tam firma ktora rasuje te auta do bog wie ilu koni. Ale az strach patrzec do srodka takiego auta.

 

Kazdy drech ktory by wsiadl do subaru tak samo chetnie by wsiadl do EVO. Tyle ze evo jest mniej na rynku i sa drozsze.

 

A poza tym to ile EVO chleje oleju na 1000. Tfu, na sto kilometrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogule co ja tu robie? Ano wsiadlem sobie do WRX STI i .... stwierdzilem, ze to auto lezy znacznie blizej Evo V, niz mdle Evo VII. WRX STI ma wlasnie ta dzikosc. Co prawda ma tez komfort, czego o RS Evo V powiedziec sie nie da - ale czlowiek sie starzeje. A do tego 2003 WRX STI ma ta agresywnosc w wygladzie. Zreszta poprzedni tez i nawet w wersji bug-eyed jest w tym wiecej zycia niz w Evo VII.

 

No i przymierzam sie do tego 2003 WRX STI - pozyjemy, zobaczymy.

Andy jak zywy!!! :D

Jak tam w koncu z tym STi? Na co sie zdecydowales?

Ja skonczylem na amerykancu STi 2.5.

 

Ciekawe czy jeszcze tu zaglada? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... nie mam zamiaru sie spierac z dresami ktorzy tyle co przesiedli sie z bmw do subaru, prawdziwy milosnik subaru nie spieral by sie w tak infantylny sposob jak wiekszosc z was...

 

Wydaje mi sie, ze zdecydowanie pomyliles forum...

Jak chcesz leczyc jakies swoje kompleksy to zwroc sie o pomoc do psychologa... Wyzywaniem ludzi od infantylnych dresiarzy raczej sie nie wyleczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krebelka- aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa czuje Psichologa !!!!!!!!

RafalW- Ostatni post EVO pochodzi z 28 marca, jest w jego profilu ta informacja

 

pudlo :D:twisted:

Nie lubie jak sie ludzi wyzywa od dresiarzy, tylko dlatego ze im sie kanciaste Evo nie podoba :wink: Owszem coraz wiecej dresiarzy przesiada sie do subaryn, ale to w dalszym ciagu niewielki procent... Mam nadzieje...

 

Pozdrawiam,

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... nie mam zamiaru sie spierac z dresami ktorzy tyle co przesiedli sie z bmw do subaru, prawdziwy milosnik subaru nie spieral by sie w tak infantylny sposob jak wiekszosc z was

Moglbys zacytowac te posty wiekszosci z nas z infantylnym sposobem spierania?

jezeli chodzi o dostepnosc miskow evo VII w Polsce to idz do dealera i zamow odpowiednio wczesniej samochod bo evo jest produkowane tylko raz w roku przez jeden miesiac, jak pojdziesz dzisiaj to mozesz zamowic evo VIII ale bedziesz mogl je odebrac dopiero najwczesniej w kwietniu przyszlego roku i dlatego wole poczekac i wiem przynajmniej ze zanim samochod na dobre oposci fabryke to jest odpowiedznio sprawdzony przez mechanika z ralliart.

Miski stoja w salonach w mojej okolicy tak samo jak Subaru. Mozna kupic w kazdej chwili. A co do tych mechanikow z ralliart to chyba juz nie sprawdzaja. Proponuje pogrzebac tutaj by sie dowiedziec jak solidnie Evolution jest wykonane:

http://forums.evolutionm.net/forumdispl ... 1&x=23&y=9

Rdza, odpadajaca farba, sypiace sie skrzynie biegow, padajace sprzegla.

Acha, i nie mysl sobie, ze uwazam EVO za zly samochod. Wybor pomiedzy WRXem i EVO byl trudny ale jednak stanelo na REXie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

evo jest produkowane tylko raz w roku przez jeden miesiac

 

Sebastianku - bardzo cię proszę, zakończ już tą twoją radosną działalność, bo bujasz w przestworzach własnych wymysłów. Evo VIII jest produkowany w takiej ilości, ile jest zamówień, na okrągło przez cały rok.

 

mozesz zamowic evo VIII ale bedziesz mogl je odebrac dopiero najwczesniej w kwietniu przyszlego roku

 

Evo VIII są dostępne od ręki u dowolnego dealera Mitsubishi w Europie i nie tylko.

 

zanim samochod na dobre oposci fabryke to jest odpowiedznio sprawdzony przez mechanika z ralliart.

 

Mechanicy Ralliartu nawet nie dotykają Evo, które wyjeżdżają z fabryki. Ich tam po prostu nie ma. Uprzejmie proszę moderatora, żeby zrobił coś z dzieciarnią, która udaje dorosłych.

 

Andy jak zywy!!!

Jak tam w koncu z tym STi? Na co sie zdecydowales?

Ja skonczylem na amerykancu STi 2.5.

Ciekawe czy jeszcze tu zaglada?

 

Odgrzewasz potwornie stare i dawno nieaktualne posty, Rafal. A kol. Andrzej AFAIK jest użytkownikiem służbowego BMW w dieslu, tematyka performance carów zdaje się przestała go interesować, materiał zdjęciowy tutaj i dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mechanicy Ralliartu nawet nie dotykają Evo, które wyjeżdżają z fabryki. Ich tam po prostu nie ma. Uprzejmie proszę moderatora, żeby zrobił coś z dzieciarnią, która udaje dorosłych.

 

 

 

Niniejszym chciałbym zauważyc że moderator cały czas obserwuje sytuację i wobec braku aktywności wspomnianego użytkownika kroków nie podejmuje ale jest na nie przygotowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewasz potwornie stare i dawno nieaktualne posty, Rafal. A kol. Andrzej AFAIK jest użytkownikiem służbowego BMW w dieslu, tematyka performance carów zdaje się przestała go interesować, materiał zdjęciowy tutaj i dalej.

Odgrzal ktos inny. A ja sobie przeczytalem zabytek.

Co sie stalo, ze tak zmienil zainteresowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no!!!!!!!!!!!! zeby jakis gowniarz wyzywal nas od dresiarzy i sie glupio wymadrzal!!!!!!!!!!!!! PROSZE O WSTEPNE UKARANIE UZYTKOWNIKA SEBBA ZOLTA KARTKA, A JAK JEGO PODEJSCIE SIE NIE ZMIENI TO ZBANOWAC :evil::evil: no i czy w tym wypadku nie mozna powiedziec o "zasmiecaniu Forum SIP" :?: :x

 

Pozdrawiam, Filip D. (zbulwersowany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze: akurat niestety tak jest że evo jest produkowane jeden miesiac w roku i akurat tak jest ze w polsce nie dostaniesz na dzien dzisiejszy evo VIII bo beda u nas dopiero w przyszlym roku

 

po drugie: oczywiście cały krzyk podnieśli znowu najwięksi dresiarze na forum :-)

 

a po trzecie to możecie mnie spokojnie wywalic - prosze bardzo - bo w takie kinder party jak na tym forum to ja sie bawić nie będe - a tak apropo - to chyba średnia wieku piszących na forum subaru i chwalących sie ponad tysiącem postów nie przekraca chyba 15 lat :-) przykro mi że duża część osób piszących na tym forum to ludzie którzy piszą obojętnie jakie głupoty im przyjdą do głowy - byleby zaistnieć i nabić sobie jak największa statystyke - czyzby był rozpisany jakiś konkurs - kto więcej a byle co - musze zajrzeć na forum o konkursach...

 

dziękuje za miłą współprace - pozdrawiam wszystkich użytkowników wszyskich samochodów na świecie. Specjalne pozdrowienia dla Dyrekcji SIP i Pań z recepcji, na co dzień wole rozmawiać z użytkownikami subaru na żywo bo na forum zrobiło sie niespecjalnie.

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...