Skocz do zawartości

Felgi do Imprezy GH na Brembo


DanPlut

Rekomendowane odpowiedzi

Czy te felgi wejdą na Brembo? Sprzedawca mówi, że na 4 tłoczek tak, ale na Brembo nigdy nie przymierzał. Może nawet mi je podrzucić do przymiarki, ale ja zacisków jeszcze nie ma więc chyba bez tego nic nie zdziałam.

Felga to RAYS volk cn28, w rozmiarze 17x8,5 et42

 

Nikt nie doradzi. Może ktoś podpowie chociaż gdzie szukać felg.:-)

post-5674-0-35282900-1373193016_thumb.jpg

Edytowane przez DanPlut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fele z sti mogę ci średnice zmierzyć heble mam oryginalne 4 tłoczkowe za dużo gipsu by zapodać brembo heble zwykle 4 tłoczkowe sa niczego sobie , koszta zaciosków tez niebotyczne potem co kilka lat większe tarcze i klocki trzeba kupować moim zdaniem ładnie wygląda ale nie warto .. To tylko moje zdanie ...No chyba ze ktoś cały swap sprzedaje ze skrzynia 6mt do tego reszta ..Ale na allegro kupią anglika skasowanego potem za sama skrzynie śpiewają a pewnie na cały samochód tyle nie kosztował to ta skrzynia masakra .

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że też się zastanawiam nad zwykłym 4 tłoczkiem ,ale Brembo lepiej wyglądają. Z drugiej strony szukanie felg pod Brembo to jakaś masakra no i wiadomo, że kasa większa bo felgi dochodzą a seryjne mi odpowiadają. Jeszcze mam opcję zaciski K-sporta wchodzą pod seryjną felgę tylko nie mogę namierzc do tego tarcz w jakiejś ludzkiej cenie a klocki jak znalazłem to 1200 zł też dla mnie kosmos, ale po prostu szukać nie umiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volk SE37K = 17x8_ET38 & ET44...

Volk SE37K = 17x8.5_ET50...

Volk TE37 = 17x8_ET44...

Volk LE37T = 17x8.5_ET50__(15 lbs)...

Volk CE28N = 17x7.5_ET33__(13.8 lbs)...

Volk CE28N = 17x8__ET38 & ET44...

Volk CE28N = 17x8.5_ET40 & ET44...

Volk CE28N = 17x9_ET43__(14.8 lbs)...

 

Taką listę felg Volk znalazłem na liście felg pasujących na brembo.

Też jestem na etapie poszukiwania felg na złote brembo, bez dystansów i kombinacji.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam nad zwykłym 4 tłoczkiem

ZTCW zamiana dwutłoczka na czterotłoczek nie daje spektakularnych efektów (o ile w ogóle jakieś daje...). Przecież zachowujesz tą samą średnicę i grubość tarczy.

Dostępność lepszych klocków do zacisków dwutłoczkowych też jest lepsza niż kiedyś, więc odpada kolejna zaleta 4-pot.

Na Twoim miejscu poszukałbym lepszych klocków i tarcz do tego co masz. Albo Brembo. Albo jeszcze inne hamulce z tarczą o większej średnicy - nie koniecznie z mega dużą ilością tłoczków.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba taki sam zestaw: wrx 09 sedan z tarczami i zaciskami Brembo na przód i bardzo długo szukałem felg. Z tego co udało mi się ustalić pasują tylko 17' ATS DTM z ET45 i dwa modele OZ (8x17 z ET chyba 48 albo 58). Czasami trafiają się w ogłoszeniach. Jak masz felgę pod ręką w Warszawie, to mogę podjechać autem na przymiarkę.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...