Skocz do zawartości

Jakie zawieszenie do Gh?


DanPlut

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie zawieszenie (amory i sprężyny) kupić do Wrx-a Gh? Mój jest Us i jest strasznie miękki. Znalazłem w dobrej cenie Teina SS. Dobry wybór? Jeszcze może być Koni, ale wychodzi tak samo cenowo a jest bez regulacji. Może same sprężyny(sportowe) na seryjnych europejskich amorach? Ewentualnie co jeszcze i gdzie kupić bo mam problem ze znalezieniem. Muszę szybko się decydować ze względu na dobrą cenę Teina.

Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pewnie wiesz ;) jednym z rozwiązań są srężyny eibach pro-kit.

W innym wątku forumowicz poleca sprężyny tein - o ile zgadzam się, że np. w GD na samych sprężynach tein jest fajnie, o tyle czytałem, że w GH to nie jest - najogólniej rzecz ujmując - najlepsze rozwiązanie. Na forum nasioc jest specjalny wątek poświęcony sprężynom tein i forumowicze napisali tam wiele "ciepłych słów".

Koni ztcw są regulowane, ale nie ma w ofercie produktów "z półki", trzeba coś tam rzeźbić. Tak samo jak z Bilsteinem.

No i koniecznie zmień tylnego staba na coś grubszego :excl:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafcio poszukałem tego co mi na PW doradziłeś tylko faktycznie wybór praktycznie żaden a jak już coś jest to za same amory trzeba dać powyżej 2 tyś zł. Sprężyny 1000 i praktycznie mam Teina. Dlatego się pytam czy warto tego Teina czy kompletować coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał to wiedzieć. Dużo osób pisze, że Us bardziej miękki a mój faktycznie jest aż za bardzo miękki. Po dziurach nawet przyjemnie się jęździ ale przy szybszej jeździejest tragedia.

Wracając do tematu już zamówiłem Teina. Później opisze wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...