Jump to content

Prośba o pożyczenie kluczy do regulacji zawieszenia.

DanPlut
 Share

Recommended Posts

Koledzy mam prośbę. Miałby ktoś z was pożyczyć klucze do regulacji zawiasu Teina SS. Będę go zakładał ,ale niestety nie było w zestawie. Za klucze jeden sklep chce 140zł i 7dni czekania a mi tak naprawdę potrzebne są na jeden raz.

Najlepiej W-wa i okolice.

Ps: może ktoś z Was już przerabiał temat i wie gdzie kupić taniej, albo może sprawdza się coś zastępczego?

Z góry dziękuję za pomoc.

Ten badziew chcesz montować montowałem u siebie nie dalo sie jezdzic tak twardo blo nawet zmienialem na sprężyny cieńsze to samo mam klucze nowki ale bys musial na islandie wpasc odebrac albo za dwa tygodnie do jedwabnego wpadnij to ci odsprzedam .

• Upvote 1

Wsumie to jeszcze nie kupiłem. Za bardzo nie mam wyboru. Do Gh wybór praktycznie żaden. Możesz coś innego polecić? Na forum czytałem też dużo dobrych opinii. Sam już nie wiem. Cenę dobrą znalazłem.

Edited by DanPlut

Ja wydałem chyba ze dwa kola na zawiasy potem tez wybuliłem n nowe sprężyny i tak było twardo może ten zawias tak ma albo sprzedali mi zepsuty bo używka a allegro tak to wymontowałem zamontowałem oryginalne zawiasy do tego kupiłem sprężyny tein pod ten zawias i teraz jest niżej i nie za miękko nie za twardo tein tyle do siebie ma ze se możesz obniżać ile chcesz i jak chcesz sa plusy i minusy .

8f52cc424f758227m.jpg

Edited by dareckiislandia
  • Upvote 1

zawias z foto to nie super street tylko monoflex czyli typowo torowy więc nie dziwię się że był betonowy bo taki ma być.

jak chcesz klucze ci pożyczę mam w domu, zostały mi jak kupowałem do Siebie Teina Basica do coupety

• Upvote 1

O monoflex czytałem właśnie że to się nadaje się na nasze drogi i że SS to co innego.

Szociu z chęcią bym pożyczył te klucze tylko czy będzie Ci się chciało bawić w pocztę bo sądząc po profilu to się nie spotkamy w Warszawie. Oczywiście ja bym opłacił paczkę. Jak by co to na PW i z góry dziękuję.

zawsze mozesz uzyc 2 najbardziej wyrafinowanych narzedzi na swiecie mlotka i majzla ...

jak nie masz, to Ci sprzedam... tylko najpierw zrob kurs z ich uzywania, bo se/innym krzywde zrobisz...

Edited by saszynski