Skocz do zawartości

Prośba o pożyczenie kluczy do regulacji zawieszenia.


DanPlut

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam prośbę. Miałby ktoś z was pożyczyć klucze do regulacji zawiasu Teina SS. Będę go zakładał ,ale niestety nie było w zestawie. Za klucze jeden sklep chce 140zł i 7dni czekania a mi tak naprawdę potrzebne są na jeden raz.

Najlepiej W-wa i okolice.

Ps: może ktoś z Was już przerabiał temat i wie gdzie kupić taniej, albo może sprawdza się coś zastępczego?

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsumie to jeszcze nie kupiłem. Za bardzo nie mam wyboru. Do Gh wybór praktycznie żaden. Możesz coś innego polecić? Na forum czytałem też dużo dobrych opinii. Sam już nie wiem. Cenę dobrą znalazłem.

Edytowane przez DanPlut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wydałem chyba ze dwa kola na zawiasy potem tez wybuliłem n nowe sprężyny i tak było twardo może ten zawias tak ma albo sprzedali mi zepsuty bo używka a allegro tak to wymontowałem zamontowałem oryginalne zawiasy do tego kupiłem sprężyny tein pod ten zawias i teraz jest niżej i nie za miękko nie za twardo tein tyle do siebie ma ze se możesz obniżać ile chcesz i jak chcesz sa plusy i minusy .

8f52cc424f758227m.jpg

Edytowane przez dareckiislandia
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawias z foto to nie super street tylko monoflex czyli typowo torowy więc nie dziwię się że był betonowy bo taki ma być.

 

jak chcesz klucze ci pożyczę mam w domu, zostały mi jak kupowałem do Siebie Teina Basica do coupety

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O monoflex czytałem właśnie że to się nadaje się na nasze drogi i że SS to co innego.

Szociu z chęcią bym pożyczył te klucze tylko czy będzie Ci się chciało bawić w pocztę bo sądząc po profilu to się nie spotkamy w Warszawie. Oczywiście ja bym opłacił paczkę. Jak by co to na PW i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozesz uzyc 2 najbardziej wyrafinowanych narzedzi na swiecie mlotka i majzla ...

 

jak nie masz, to Ci sprzedam... tylko najpierw zrob kurs z ich uzywania, bo se/innym krzywde zrobisz...

Edytowane przez saszynski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...