Skocz do zawartości

kalendarz imprez - prośba o opinie


lekszyc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Właśnie skończyłem projekt nad którym pracowałem kilka ostatnich miesięcy. Może Was zainteresować bo zbiera wszystkie imprezy motoryzacyjne dziejące się w Polsce w jednym miejscu.

 

Chciałbym poprosić o szczere opinie: co myślicie? co jest ok? co trzeba poprawić? czy taka strona jest Wam potrzebna? Co według Was mogło by się jeszcze pojawić?

 

A jeśli uznacie, że jest fajna, będę wdzięczny za puszczenie jej w świat

 

www.siescigam.pl

 

dziękuję i czekam na opinie

Dawid Lekszycki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, bardzo fajne i pomocne zapisuje w ulubionych;) Super by było gdyby była jeszcze jedna tabelka z wyszczególnieniem województwa w którym impreza się odbywa. Niektóre imprezy mają tak enigmatyczną nazwę, że trzeba kliknąć żeby dowiedzieć się, że jest 500 kilometrów ode mnie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na kalendarz , co chwilę coś . A mówią ,że nic u nas się nie dzieje. U mnie też trafia do ulubionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

Wygląda dobrze i bez problemu można wyszukać imprezy w swoim regionie (klikając filtr mapki) co jest mega plusem.

Najtrudniejsze to teraz utrzymać aktualne informacje. Dla mnie ready to go live! :thumbup:

 

Dzięki za fajną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, miło to słyszeć

dodaje energii do działania :)

 

ciągle wpisujemy nowe imprezy i co fajniejsze ludzie już (a to dopiero pierwsza doba) zaczynają sami dopisywać swoje

jeśli chodzi o województwo je jest taki podział i do tego służy lewa strona z filtrami - można wybrać tylko swoje

mam nadzieje, że jest czytelna

 

pozdrawiam i dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest dopiero początek ale w najbliższym czasie skupimy się jeszcze nad rozwijaniem kontaktów z AK i indywidualnymi organizatorami imprez przede wszystkim to musi być AKTUALNE i musi ich być DUUUUŻO a oni wcale nie chcą współpracować tylko o każdą informację trzeba zabiegać

 

Powoli będziemy wprowadzać nowe funkcjonalności i ciekawe podstrony w przydatnych

 

Dziękuję bardzo za podpowiedz, dzięki nim wiemy co jest potrzebne

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle, że najpierw jeszcze sprawimy, żeby ogłoszenia i galerie ożyły

odpaliliśmy wczoraj więc pewnie też będą jakieś niespodziewane błędy wyskakiwały - myśle, że z tydzień potestujemy, zwiększymy jeszcze ilość eventów i zaczniemy się rozpychać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona ruszyła pełną parą icon_smile.gif

Mamy sporo odwiedzin i jeszcze więcej pozytywnych opinii icon_smile.gif

W galerii zdjęć prawie codziennie coś przybywa!

 

Mamy tylko problem z działem ogłoszeń - prawie nikt nie dodaje ogłoszeń nawet mimo bezpośrednich rozmów

Możecie powiedzieć, jako potencjalini użytkownicy tego działu, czy coś jest z nim nie tak, czy coś stwarza barierę?

 

będę wdzięczny

pozdrawiam, dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogłoszenie powoli ruszają :)

 

Odpaliliśmy również Facebooka a tam co czwartkowy informator co będzie się działo w weekend, foty, wkrótce info o nowościach na stronie - właśnie pracujemy nad wdrożeniem i inne. Nie będziemy jednak zasypywać Was postami więc bez obaw frown.gif

 

https://www.facebook.com/Siescigampl?ref=ts&fref=ts

zapraszam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję :)

 

Tak nie ukrywam, że na łamach siescigam.pl będziemy chcieli zająć silną pozycję przeciw sciganiu się po ulicach ale jeszcze chwila nie chcemy być zbyt moralizatorscy z samego początku. Sam fakt, że zobaczą, że obok nich dzieje się wile imprez gdzie mogą się naprawdę ścigać i zweryfikować swoje umiejętności może coś zdziała.

 

Łatwo jest pojechać bokiem czy na wprost kiedy ma się kilkaset koni pod maską, nie łatwo jest pojechać tym samym samochodem naprawdę szybko wymagającą trasą - tu jest problem, wyścigi uliczne są łatwe, nielegalne, widowiskowe (sam przebywałem godzinami na Ordona w warszawie) i niebezpieczne dlatego kręcą "młodych gniewnych"

 

myśle, że powrócimy do tematu za jakiś czas :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

helo

kilka nowości na www.siescigam.pl

 

Troche czasu minęło od kiedy wystartowaliśmy, nie spędziliśmy jednak tego czasu na Hawajach :)

Ciężko i w pocie czoła pracowaliśmy nad nowymi działami i funkcjonalnościami :) Mam nadzieję, że będą przydatne:

 

1. zebraliśmy w jednym miejscu informacje o wszystkich torach w Polsce a niedługo dojdą kraje oscienne

2. dodaliśmy dział z felietonami gdzie liczymy na dyskusję dzięki możliwości komentowania

3. stworzyliśmy dział dla początkujących kierowców z informacjami o technice jazdy

4. dodaliśmy do kalendarza RSS

5. dodaliśy do kalendarza znaki ostrzegawcze o zmiane terminów i odwołaniu imprez żebyście nie przeoczyli :)

 

Mamy też dużą ilość galerii w tym z Polskiego

 

Jestem ciekaw Waszej opinii, zapraszam na stronę

http://www.siescigam.pl/

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...