Skocz do zawartości

Słupek na wskaźniki do GT`ka


t_sebek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Temat napewno już przez was przerabiany a mnie teraz czeka i proszę o pomoc.

 

Chcę zamontować trzy wskaźniki na słupku, oglądałem już różne produkty (na monitorze, nic live) i nie moge się zdecydować co kupić.

 

Z góry uprzedzam że daszek na schowek nie wchodzi w grę, bo poprostu nie....

 

Kwestia która mnie zastanawia to gdzie, jakiej firmy i za ile można kupić taki słupek ( choć raczej to nakładka na słupek bo w GT samego słupka nie da się bez cięcia wymienić). Ważny jest też kąt pochylenia otworów montażowych aby te zegary nie były dla podsufitki tylko dla mnie.

 

Macie jakieś propozycje?? Chetnie bym zobaczył fotki jeśli ktoś ma to ciekawie rozwiązane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez szukam takiego słupka...

 

najciewkawsza oferta jaką znalazłem to:

 

http://mtuning.pl/index.php?category_id=58&page=shop.product_details&product_id=741&Itemid=588&option=com_virtuemart&vmcchk=1&Itemid=588

 

nie widziałem na zywo w subaru, ale w civicu było spasowane dosc dobrze, nie wiem jak z montazem tego ustrojstwa

 

jesli bys sie zdecydował to daj znac,na 2 szt moze dadza jakis rabacik, zawsze dostawałem 10-15% na zakupy u nich, tylko trzeba ich pomeczyc ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tym rzecz że trzeba ciąć słupek orginalny, wolałbym tego uniknąć....

 

Ja coś takiego widziałem gdzieś za 50 ;)

 

Ale może ktoś to rozwiązał jeszcze inaczej, chyba są jakieś nakładki na orginalny słupek...

 

Jakby co to przemyśle propozycję i zewrzemy szyki na rabacik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@MichallD, co to masz za zegary? Bo bardzo fajnie to wygląda.Podobny chce efekt uzyskać.

 

Ja mam słupek, który pasował bez cięcia i kombinowania, wygląda jak ten z aukcji na górze. przykręcony dwoma śrubkami, a na śrubki zaślepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@MichallD, co to masz za zegary? Bo bardzo fajnie to wygląda.Podobny chce efekt uzyskać.

 

Ja mam słupek, który pasował bez cięcia i kombinowania, wygląda jak ten z aukcji na górze. przykręcony dwoma śrubkami, a na śrubki zaślepki.

 

To ja też nie wiem jaki ty masz słupek, ja mam taki długi aż za słupek B

 

Może wrzuć zdjęcie jak to u Ciebie wygląda...

 

Ja się zastanawiam czy nie zrobić czegoś takiego, może ktoś może to zrobić taniej (bez floku bo od tego mam znajmego)

http://allegro.pl/zabudowa-slupka-pod-zegary-flokowanie-autogauge-i3348751077.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@t_sebek, Jak wrócę do domu (wtorek albo czwartek) to cyknę jakieś zdjęcia. chwilowo mam tylko jeden zegar który szlag trafił. Jak nie zapomnę to się ojca podpytam, może pamięta gdzie to kupił (ale wątpię bo to kilka lat temu było).

@@MichallD,

Ja właśnie myślałem o takich jak twoje, ale chyba czerwonego podświetlenia nie mają w ofercie :(

Za to te są czerwone: http://racingstreet.pl/zegar-pro-52mm-oil-press-redwhite-p-41285.html

Ktoś się z nimi spotkał? Jakieś opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(bez floku bo od tego mam znajmego)

 

 

mógł bys zapytac znajomego ile by chciał za flockowanie zaslepki poduszki na desce i konsoli od nawiewów do imprezy? ewentualnie jeszcze ten słupek na zegary :) mam deske we flocku tylko ta zaslepka od poduszki jest kijowa i bym ją poprawił. masz kogos na miejscu w wawie?

 

pozdro

 

 

wolek1993

 

auto gauge ma napewno w ofercie zegary w podswietleniu biało czerwonym, są nawet na allegro

Edytowane przez sobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, w wolnej chwili do niego zadzwonie, tak generalnie jest on na miejscu, flokowałem u niego deske do Clio i wyszło super dlatego też się zastanawiam teraz w GT aby slupki A tak zrobić.

Deski nie robie bo w aucie na co dzień ciężko utrzymać czystość tego floku, nie mam czasu na ciągłe sprzątanie. ;)

 

Próbowałem się dodzwonić ale mi sie nie udało, będę jeszcze próbował ale jakby co to sam zadzwoń http://flokujemy.pl/kontakt.html

 

Powiedz że kolega flokował deske w clio sport ( jest na stronie nawet jeszcze ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-10770-0-77539700-1372787026_thumb.jpgW załączniku dorzucam zdjęcia słupka +post-10770-0-53488700-1372787658_thumb.jpg zdjęcie jak to wygląda z oczu kierowcy, nie trzeba bardzo spoglądać w bok żeby wszystko ładnie zobaczyć.

Jak widać na górze nic nie jest docinane, tak nakładka była zrobiona że wszystko pasuje, aktualnie mam niezałożoną zaślepkę bo i tak zaraz będę ściągał słupek żeby nowe zegary zamontować.

auto gauge ma napewno w ofercie zegary w podswietleniu biało czerwonym

tak, tak tylko chodzi o to żeby było czarne tło i czerwone cyferki, tak jak ma to miejsce w tym zegarze z PRO który wstawiałem wyżej i który mam jeden. Właśnie nie do końca dobrze działa dlatego się pytam jaką inni mają opinie o tych zegarach. Polecacie bardziej turbo mechaniczne czy elektryczne?

Edytowane przez wolek1993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie, po prostu jest do tego plastiku wkręcone 3 wkręty jeden między drugim a trzecim zegarem (licząc od dołu) drugi to ten wkręcony na zdjęciu i trzeci (nie było oryginalnie) u samej góry przy okazji montażu czujnika od alarmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat słupka przerabiałem u siebie w 200sx i żeby ładnie wyglądało najpierw trzeba ten plastik przyciać żeby ładnie wpasował się w na orginalny plastik, następnie dajemy do tapicera lub do zakładu który zajmuje się flokowaniem obklejamy ładnie i do orginalnego słupka przyklejamy (na jaki klej nie pamiętam zrobił mi to tapicer) na śrubki potrafi trzeszczeć i drżeć, no i niszczymy orginalny słupek wkrętami, a tak wystarczy po zdemontowaniu wytrzeć klej i nie będzie śladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze taką koncepcje aby kupić drugi słupek plus taki na zegary i to połączyć jak w tym linku na allegro.... Ale zrobie to sam, troche zabawy, szpachli do plastiku plus flokowanie i myśle że będzie gitara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 52mm, wg mnie 60 na słupku będą za duże.

 

Ja mam takie samo zdanie, powiem więcej, generalnie 60 to już tylko RPM jak nie ma w aucie (nie subaru)

Na desce też ciut duże zwłaszcza jak trzy. Jeden to jeszcze gdzieś w kąt można przykręcić ale na słupek chyba nawet nie ma takich adapterów na ten rozmiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...