Skocz do zawartości

Hak do XV, a gwarancja


luki266

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli zostanie zabudowany zgodnie z technologią nie powinno być problemów. Jeżeli montaż spowoduje uszkodzenia, lub stanie się ich przyczyną w przyszłości z gwarancji na uszkodzone częsci nici. Jest jescze pytanie czy hak ma stosowną homologację i nie spowoduje zmian w homologacji pojazdu (strefy zgniotu etc.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

W serwisie osobiście montowalem hak westwalli klienta. Sam zakupił sobie hak i zlecił Nam założenie w Swoim OBK,żadnych problemów z montażem, jedyne słabe punkty haka to bardzo luźna zaslepka haka po jego wyjęciu, oraz to że instalacja, która biegnie przez samochód do centralki trzeba każdy kabelek lutowac osobno, w orginale wpinamy kostkę. Ale to już Nasz problem przy montażu ;) Gwarancja zostanie zachowana jeśli hak zostanie zamontowany w ASO,bądz przy jego montażu nie nastąpi uszkodzenie lub wynikające następstwa związane z zalozeniem owego haka;) Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

tu ten temat rozłożyłem na cześć pierwsze

 

Moja skromna wiedza z wytrzymałości materiałów pozwali mi snuć przypuszczenia że w ori haku siły układają się bardziej poziomo a dodatkowo mają 2 miejsca mocowania gdzie zamienniki tylko jeden główny od dołu auta.

Oczywiście bardzo możliwe że siły są na tyle małe że nie robi to żadnej różnicy. 

Najlepiej by było wyrysować to na wektory ale nigdy w tym dobry nie byłem.

 

Właściwie jedyna różnica polega na fakcie iż ori hak posiada  połączanie w miejscu gwintów trzymających zderzak (czyli mamy dodatkowo 6 śrub  mocujących  do nadwozia ) 

Edytowane przez Karenz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się jakiś czas temu dowiadywałem mówiono  mi że bez delikatnego podcięcia zderzaka się nie obędzie.

ostatecznie zrezygnowałem z zakupu i montażu ( planowałem wybrać się na wycieczkę z przyczepą kempingową)

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...