Skocz do zawartości

Felgi Lanos ET


Brylu2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam zapytanie otóż w koncu zdecydowałem sie kupić felgi do mojego lanosa.Mam dylemat znalazłem felgi które poprostu mnie ujęły ale pojawia się pewien problem czy nie będą one wystawać poza nadkola.

http://www.alusy.pl/...er-poliert.html

Jest ktoś tutaj na forum zoorientowany w temacie felg i może mi odpowiedziec na to pytanie czy te felgi będą pasować?

 

http://www.felgi.pl/...ulator-et-felgi

Użyłem tego programiku i porównałem te felgi do oryginalnych 17" subaru i okazuje się iż felgi będą o 15mm bardziej na zewnątrz auta niż oryginalne 17nastki subaru.I tu pytanie czy nadal będą się mieścić?

 

W lanosie posiadam chlapacze przednie i tylnie

Edytowane przez Brylu2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRX-owe felgi mają ET55,felgi STi ET53.

STi Lanos ma poszerzone błotniki,WRX takowych nie posiada.Przy ET 38,bo chyba tylko takie jest dostępne w tym modelu felg,może być problem z obcieraniem opon o ranty błotników.Chlapacze nie będą tutaj problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ale z tego co patrze na felgi które by pasowały do mojego lanoska to wybór prawie żaden...Może macie jakieś fajne strony z felgami albo jakieś ładne felgi pasujące do lanoska które znacie to z chęcią obejrzę ;)

W takim razie jakich felg szukać z jakim et?

Edytowane przez Brylu2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brylu paskudy shit wybrałeś, lepiej weź cos z palety Braida albo OZ, poszuklaj zdjeć w sieci ale widzialem ciemnego WRXa na gafitowych OZ ultaleggera i wygladał rewelacyjnie

 

Czyżbyś mojego widział ? :P

Mam grafit OZ Ultraleggera oraz czerwone Braid Fullrace A Safari na czarnym lanosie (no nie do końca lanos bo sedan ;) ).

Powiem tak:

- OZ miękkie i szybko mi się pogięły (18" - opona 225/40) na naszych wspaniałych drogach. Byl tez problem z ET (dystanse potrzebne) - duże heble. Jak dobrze pamiętam szerokość była tylko 7,5" - 8" brak. Cena tez nie mała. :(

- Braid - ogólnie bez zastrzeżeń choć zauważyłem już odpryski farby. Za to rozmiary do wyboru do koloru. No i raczej wytrzymałe. :D

 

aby nawiązać do tematu:

- OZ 18" x 7,5" oraz ET 48

- Braid 18" x 8" oraz ET 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 5 tygodni później...

A ja mam pytanie odnośnie stalówek 16 , jakie spasują na cztertłoczka do WRX GD ? 

 

ET42 da radę włożyć na cztertłoczka?  


Mam do nabycia stal na zimę 16stki vagowskie  5x100 ET42 , wejdzie mi to na 4tłoczka?   Ktoś próbował vagowskie stalówki 16stki do wrx?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A ja mam pytanie odnośnie stalówek 16 , jakie spasują na cztertłoczka do WRX GD ?    ET42 da radę włożyć na cztertłoczka?  

 

Na ten temat to raczej możesz nie znaleźć odpowiedzi dopóki sam nie przymierzysz/sprawdzisz - ET w sumie nie jest aż tak ważne jak samo wyprofilowanie felgi żeby się zaciski mieścił w feldze (z czterotłoczkami WRX może być jednak lepiej jak z zaciskami od STI).

 

Pozdrawiam   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...