Jump to content

Legacy MY04 sedan bagażnik na rowery

hallotron
 Share

Recommended Posts

Witam,

potrzebuje sprawdzonej informacji na temat w miarę porządnego bagażnika na rowery. W zasadzie obojętne czy na dach czy na klapę. Ważne żeby dostać od kogoś potwierdzenie, że taki a taki model pasuje dobrze do powyższego modelu. Pytam bo w sieci znajduje sprzeczne informacje na temat (np. na stronie thule jest informacja ze w tej chwili brak dostępnego bagażnika do mojego samochodu)....

Jesli masz hak to polecam bagażnik na hak zdecydowanie najlepiej. Co do klapy to może nie być problem. A co z nelkami do Twojego modelu? Nie chce mi się wierzyć, ze ni ma dydykowanych. Jeśli są to do nich polecam mont blanc baracuda.

Edited by wojto79

Kupowalem 2-3 miesiace temu baga do mego sedana,na dach.Niestety,owczesne ceny w ASO mnie powalaly,szukalem Thulowskiego ,nowki.Okazalo sie,ze kilkukrotnie wprowadzano mnie w blad,ale ostatecznie wyjasnilo sie.Thule,nie bedzie wiecej robic bagaznika dachowego do sedana,ponizej MY09 bodajze,na pewno nie da sie kupic do starszych niz obecne modele Legacy ,zwlaszcza w sedanie,o ile w ogole.Kupilem,dzieki forum uzywany,Thulowski.Ale,po moich poszukiwaniach,okazalo sie,ze w ASO da sie kupic duzo tanszy,wyprzedazowy-Mont Bl, o polowe taniej ,niz wczesniej...Probuj....

Edited by lookita

Jak chcesz to moge odsprzedac oryginalny bagaznik dachowy subaru, stopy i belki, kupilem i stoi w pudelku w piwnicy, w miedzyczasie pojawil sie outback wiec raczej nim bede cos wozil niz sedanem :)

Musialbys tylko jakies uchwyty do rowerow dokupic...