Skocz do zawartości

Legacy MY04 sedan bagażnik na rowery


hallotron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

potrzebuje sprawdzonej informacji na temat w miarę porządnego bagażnika na rowery. W zasadzie obojętne czy na dach czy na klapę. Ważne żeby dostać od kogoś potwierdzenie, że taki a taki model pasuje dobrze do powyższego modelu. Pytam bo w sieci znajduje sprzeczne informacje na temat (np. na stronie thule jest informacja ze w tej chwili brak dostępnego bagażnika do mojego samochodu)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz hak to polecam bagażnik na hak zdecydowanie najlepiej. Co do klapy to może nie być problem. A co z nelkami do Twojego modelu? Nie chce mi się wierzyć, ze ni ma dydykowanych. Jeśli są to do nich polecam mont blanc baracuda.

Edytowane przez wojto79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowalem 2-3 miesiace temu baga do mego sedana,na dach.Niestety,owczesne ceny w ASO mnie powalaly,szukalem Thulowskiego ,nowki.Okazalo sie,ze kilkukrotnie wprowadzano mnie w blad,ale ostatecznie wyjasnilo sie.Thule,nie bedzie wiecej robic bagaznika dachowego do sedana,ponizej MY09 bodajze,na pewno nie da sie kupic do starszych niz obecne modele Legacy ,zwlaszcza w sedanie,o ile w ogole.Kupilem,dzieki forum uzywany,Thulowski.Ale,po moich poszukiwaniach,okazalo sie,ze w ASO da sie kupic duzo tanszy,wyprzedazowy-Mont Bl, o polowe taniej ,niz wczesniej...Probuj....

Edytowane przez lookita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to moge odsprzedac oryginalny bagaznik dachowy subaru, stopy i belki, kupilem i stoi w pudelku w piwnicy, w miedzyczasie pojawil sie outback wiec raczej nim bede cos wozil niz sedanem :)

Musialbys tylko jakies uchwyty do rowerow dokupic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...