Skocz do zawartości

Turbo timer a alarm


nowak

Rekomendowane odpowiedzi

Mozesz polecic jakas firme ktora mi zamontuje ? Mam tt Apexi i alarm QX.

 

Piotr Dremel, okolice Piaseczna. W poprzednim WRXie miałem ten właśnie alarm i nie było problemu.

 

Mozesz mi podac jakis kontakt do niego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.exus.pl

na stronie glownej masz odpowiedz na swoje pytanie.

kiedyś o tej firmie długo dyskutowałem na elektrodzie i prawie kupiłem ten alarm .... mają w ofercie swój TT i alarm (v3100), który ma funkcję TT: zamyka się, nie gasi silnika przez określony czas, później się uzbraja. a następnego dnia potrafi odpalić z pilota (i zimą wsiadasz do cieplutkiego auta....) ... sama centralka do 3100 kosztuje chyba 300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.exus.pl

na stronie glownej masz odpowiedz na swoje pytanie.

kiedyś o tej firmie długo dyskutowałem na elektrodzie i prawie kupiłem ten alarm .... mają w ofercie swój TT i alarm (v3100), który ma funkcję TT: zamyka się, nie gasi silnika przez określony czas, później się uzbraja. a następnego dnia potrafi odpalić z pilota (i zimą wsiadasz do cieplutkiego auta....) ... sama centralka do 3100 kosztuje chyba 300zł

 

problem z ich TT jest taki,ze po wyjeciu kluczyka ze stacyjki silnik nachwile traci obroty i gasnie doslownie na pol sekundy,nie wiem czy to dobrze ale wydaje mi sie ze nienajlepiej.

z tym odpalaniem to tez tak srednio bo w subaru musisz przycisnac sprzeglo zeby odpalic(przynajmniej w moim)

 

wiem tylko ze ich alarmy wspopracuja z TT i to calkiem niezle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z ich TT jest taki,ze po wyjeciu kluczyka ze stacyjki silnik nachwile traci obroty i gasnie doslownie na pol sekundy

 

:shock:

 

Mój tak nie robi... Obroty przysiadają jedynie na chwileczkę wtedy, gdy się włącza wentylator, ale nie ma mowy o zgaśnięciu...

 

No i z tym sprzęgłem, jak pisał xbike, to fakt - wymysł jest na US, żeby przyzwyczajeni od automatów Amerykanie nie wjeżdżali innym (również przyzwyczajonym do automatów) Amerykanom w tyłek na parkingu przy starcie :twisted:. W EU Spec. tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...