Skocz do zawartości

Turbo timer a alarm


nowak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wiem ze o turbo timerze było już dużo na forum ale nigdzie nie znalazłem czy jest możliwość zgrania alarmu i turbo timera. Tzn. chodzi mi o to, że jak samochód zgaśnie powiedzmy po czasie 3 minut alarm automatycznie się uzbroi. Dzisiaj byłem w firmie, w której będę montował turbo timer do samochodu i powiedzieli mi ze nawet w nowych Subaru nie ma takiej opcji, trzeba czekać aż silnik się wyłączy i kliknąć jeszcze raz żeby uaktywnić alarm. Wiem, że trochę osób na tym forum ma zamontowane takie zabawki wiec pytanie do nich jak to rozwiązali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w firmie, w której będę montował turbo timer do samochodu i powiedzieli mi ze nawet w nowych Subaru nie ma takiej opcji, trzeba czekać aż silnik się wyłączy i kliknąć jeszcze raz żeby uaktywnić alarm. Wiem, że trochę osób na tym forum ma zamontowane takie zabawki wiec pytanie do nich jak to rozwiązali ?

 

 

A czym sięnowe od starych różnią pod tym względem? Widziałem w tegorocznym SUbaru działająca taka instalacje :-) Potrzebny myślący alarmiarz-elektronik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie ostatnio zorientowalem,bo wlasnie montowalem alarm w swoim i nalatalem sie za tym zeby wybrac najlepszy to sa alarmy ktore uzbrajaja sie po jakims czasie od wyslania impulsu centralnego zamka.z tego co wiem to jest to firma AMPIO i exus.sa tez takie alarmy w ktorych mozesz dezaktywowac czujnik wstrzasu i wtedy alarm sie nie wlaczy jak silnik chodzi.

radze szukac alarmu bezposrednio u dystrybutora bo jest znacznie taniej.ja na swoim zoszczedzilem 700zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzieli mi ze nawet w nowych Subaru nie ma takiej opcji, trzeba czekać aż silnik się wyłączy i kliknąć jeszcze raz żeby uaktywnić alarm.

 

Bzdura.

 

STI '06. TT Blitz DFII. Alarm "zwykły". Wszystko pięknie działa (sprawdzałem, czy alarm się włącza 8)).

 

Wysiadasz, silnik chodzi, klikasz, odchodzisz i nonszalancko spacerując czekasz, aż Cię ktoś zaczepi, że zapomniałeś samochód/światła wyłączyć :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miom TT Hks, oczywiście można go zestroić z alarmem, i u mie tak właśnie działa, po wyłączeniu silnika przez TT zamykają się zamki i alarm się uaktywania.

Ciekawostaka, jak zostawię brykę z pracującym silnikiem i włączonym TT, ale sam pilotem uaktywnię alarm, to po wyłączeniu silnika przez TT alarm się wyłącza i zamki się odblokowują :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miom TT Hks, oczywiście można go zestroić z alarmem, i u mie tak właśnie działa, po wyłączeniu silnika przez TT zamykają się zamki i alarm się uaktywania.

 

I co? Dopóki silnik chodzi - to auto jest otwarte..?

 

Średni patent, IMHO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też prawda. I jeszcze ten lans na niewyłączony samochód :mrgreen:.

 

 

PS. Mój ładnie zablokowuje zamki i odchodzę nie martwiąc się, czy ktoś wskoczy do samochodu przed wyłączeniem, czy nie. A zwolnienie ręcznego też u mnie wyłącza samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wiem ze o turbo timerze było już dużo na forum ale nigdzie nie znalazłem czy jest możliwość zgrania alarmu i turbo timera. Tzn. chodzi mi o to, że jak samochód zgaśnie powiedzmy po czasie 3 minut alarm automatycznie się uzbroi. Dzisiaj byłem w firmie, w której będę montował turbo timer do samochodu i powiedzieli mi ze nawet w nowych Subaru nie ma takiej opcji, trzeba czekać aż silnik się wyłączy i kliknąć jeszcze raz żeby uaktywnić alarm. Wiem, że trochę osób na tym forum ma zamontowane takie zabawki wiec pytanie do nich jak to rozwiązali ?

 

To proponuje zmienić firmę. Ja miałem różne alarmy, różne TT i nigdy nie było problemów o których Ci tam opowiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A - korzystając z okazji dodam, marcinJ, że sprzęt działa jak ta lala i Twój udział w wyposażeniu mojej DD nie został zapomniany, a wręcz przeciwnie 8). Niedługo zamówię u grawera tabliczkę z listą "contributors", która zostanie zamonotwana w kabinie :mrgreen:.

 

(na liście będą też michal i Michalis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A - korzystając z okazji dodam, marcinJ, że sprzęt działa jak ta lala i Twój udział w wyposażeniu mojej DD nie został zapomniany, a wręcz przeciwnie 8). Niedługo zamówię u grawera tabliczkę z listą "contributors", która zostanie zamonotwana w kabinie :mrgreen:.

 

(na liście będą też michal i Michalis)

 

Hehe, mógłbyś też na drzwiach dać naklejki :mrgreen:

 

ps. zamawiałeś chlapacze prodrive?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie ostatnio zorientowalem,bo wlasnie montowalem alarm w swoim i nalatalem sie za tym zeby wybrac najlepszy to sa alarmy ktore uzbrajaja sie po jakims czasie od wyslania impulsu centralnego zamka.z tego co wiem to jest to firma AMPIO i exus.sa tez takie alarmy w ktorych mozesz dezaktywowac czujnik wstrzasu i wtedy alarm sie nie wlaczy jak silnik chodzi.

radze szukac alarmu bezposrednio u dystrybutora bo jest znacznie taniej.ja na swoim zoszczedzilem 700zl.

 

Problem w tym ze ja juz mam alarm i nie chce mi sie go zmieniac:)

Bzdura.

 

STI '06. TT Blitz DFII. Alarm "zwykły". Wszystko pięknie działa (sprawdzałem, czy alarm się włącza Cool).

 

Wysiadasz, silnik chodzi, klikasz, odchodzisz i nonszalancko spacerując czekasz, aż Cię ktoś zaczepi, że zapomniałeś samochód/światła wyłączyć Mr. Green.

 

Gdzie montowales twoj TT ? Jakiej firmy masz alarm ? Ja mam alarm QX i nie moge nigdzie znalezc czy ma opcje czasowego aktywowania sie.

 

 

To proponuje zmienić firmę. Ja miałem różne alarmy, różne TT i nigdy nie było problemów o których Ci tam opowiadają.

 

Mozesz polecic jakas firme ktora mi zamontuje ? Mam tt Apexi i alarm QX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie montowales twoj TT ? Jakiej firmy masz alarm ? Ja mam alarm QX

 

DaWoj - Hubert. Cokolwiek mówi się o serwisach subaru w W-wie, Hubert z DaWoj-a elektrykę ogarnia 8).

 

W takim razie jutro sie do nich odezwe dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...