Skocz do zawartości

czy downpipe 3" z imprezy GT podejdzie do wrx 2003 ??


KaTM

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, chciałbym kupić downpipe z szerokim kołnierzem do mojego WRX 2003, Kolega forumowy ma na sprzedaż downpipe 3" z szerokim kołnierzem zdjęty z Imprezy GT, GC8.

Mam aktualnie downpipe ori z katem/katami (bo wygląda jakby były dwa) - dalej jest centerpipe od STI i kończy się puszką od sti.

Będzie można ten 3" downpipe od GT zainstalować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdybym ten downpipe 3" szeroki kołnierz zmontował z centralpipe też 3" - ten zestaw ma kolega "Jacky X" - na sprzedaż i końcówka oryginalna z tłumikiem od STI (ten akurat był montowany przez poprzedniego właściciela auta) ????????????? Będzie to się zgrywało??A jak nie to duże są przeróbki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na długość czy do założenia nie powinno być większych problemów. Jest kwestia połączenia 3" z ori backboxem. Albo się założy mniejszą flanszę do centrpipu albo większą do backboxa. Proponują przeciąć centpipe oryginalny i 3" i zespawać. W ten sposób można wyregulować też długość wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montowałem w GT downpipe z WRX-a i ten z newage'a był ciut krótszy.. ale nie był to żaden oryginał więc różnice w długości mogą być, w tę i w drugą stronę, pewnie +/- 1-2 cm, czasem wystarczy ciut naciągnąć resztę wydechu na wieszakach albo dospawać kawałek rurki... w każdym razie wszystko się da, kwestia pomyślunku i odrobiny fantazji i pozwolenia sobie na "coś nie do końca oryginalnego" :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...