Skocz do zawartości

OBK 2013 2.0d wyswietlacz wielofunkcyjny


Gregorius

Rekomendowane odpowiedzi

Wedlug norweskiej broszury na wyswietlaczu moge zobaczyc wszelkie informacje o zuzyciu paliwa.

U mnie niestety oprocz standardowych informacji, czyli ilosci przejechanych kilometrow, statusu automatycznej skrzyni i informacji tempomatu moge tylko zobaczyc czas jazdy od wlaczenia silnika. Machanie skrzydelkami daje tylko wylaczenie tej infroamcji, albo wlaczenie.

Nie rozumiem jaki jest sens instalacji tych skrzydelek, skoro mozna przelaczyc tylko to jedna informacje.

Czy u was tez tak ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest tak samo. informacja o zużyciu paliwa jest widoczna na tym "wyświetlaczu" przy szybie

To po jakiego grzyba sa te skrzydelka i rozne ustawienia. Moze maja w planie dolozyc jakis nowy soft. Na logike to wlasnie na tym wyswietlaczu powinny byc wyswietlane informacje o zuzyciu paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzydełka - bo taki trend - "red bull doda ci skrzydeł", "always ze skrzydełkami", "wings of fury", "skrzydlate świnie", "skrzydełka kurczaka", więc mamy "skrzydlate subaru"... Też się zdziwiłem, ale po tym, jak czujniki cofania działają mi cały czas, ni cholery nie wiem jak ustawić tempo wycieraczki w trybie czujnika deszczu, obroty silnika skaczą na jałowym, niewiele rozumiem... :-) W czwartek jadę wymienić olej (po przejechaniu ok 2.200km) i podpytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak ustawić tempo wycieraczki w trybie czujnika deszczu

 

metodą prób i błędów. :) Czujka jest tak nieobliczalna że szkoda twojego zachodu :)

Zobaczysz co będzie wyprawiać przy padającym śniegu.

 

obroty silnika skaczą na jałowym

 

przy AC to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak ustawić tempo wycieraczki w trybie czujnika deszczu

 

metodą prób i błędów. :) Czujka jest tak nieobliczalna że szkoda twojego zachodu :)

Zobaczysz co będzie wyprawiać przy padającym śniegu.

 

obroty silnika skaczą na jałowym

 

przy AC to normalne.

Czujnik deszczu uwazam za jeden z najglupszych wynalazkow. Mialem taki w Hondzie i przy mzawce, albo mokrym pyle spod kol nijak sie nie dawalo tego ustawic. W Subaru wyglada to troche lepiej, ale wolalbym miec normalna recznie sterowana wycieraczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak ustawić tempo wycieraczki w trybie czujnika deszczu

tempo wycieraczki ustala sam czujnik deszczu

Ale mozna ustawic czulosc czujnika pokretlem na dzwigni wycieraczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szuwi powiedział:obroty silnika skaczą na jałowym przy AC to normalne.
Jak wyłączam klimę, to też zmienia obroty - skacze z 800 na 900. Ustawianie "czułości czujnika" - niby możliwe, ale od strony praktycznej działa jakoś kosmicznie - niezależnie od tego jak ustawiam, i tak wycieraczki chodzą jak chcą :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...