Skocz do zawartości

Szyberdach - problem.


vince_snd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam kłopot z szyberdachem. W zasadzie go nie używam, przez co i nie zauważyłem co zaczęło się dziać.

Wziął i perfidnie przekorodował, całe szczęście na razie przecieka w miejscu gdzie pod spodem są rynienki odprowadzające wodę, wiec nic nie leci do środka.

Sytuacja wygląda jak na załączonym obrazku. Zdjęcie mało ostre, ale wystarczy by zobaczyć co się stało.

Teraz moje pytania:

Co trzeba wymienić? cały szyberdach, czy da się rozłożyć na części i wymienić przekorodowany element na nowy?

Jeśli da się rozebrać i wymienić, to czy gdzieś ktoś ma może coś takiego? gdzie szukać?

pomocy dobrzy ludzie.. :)

post-4069-0-08023500-1372078432_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.szyberdac...pl/kontakt.html

 

Zadzwoń tutaj, bez oględzin się nie obejdzie. Jestem przekonany, że znajdą receptę. TYlko nie przejmuj się sposobem komunikacji, wiedzą że są dobrzy i ogarniają tematy których nie rusza konkurencja i czasem im palma odbija ;)

 

A szybra zazdraszczam :biglol:

Edytowane przez Ayu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kontakt, podjadę tam i się dowiem. :)

 

Już wszystko wiem, byłem tam i się dowiedziałem. Miłe chłopaki, widać że się znają i ogarniają temat.

Nie jest w najgorszym stanie na chwilę obecną :D

Szyber jest rozbieralny, można wstawić samą górę z szybą. Będą mi szukać tego elementu, ew. są w stanie naprawić stary.

Jeśli ma ktoś ma do sprzedania coś takiego (oczywiście bez korozji) to poproszę o kontakt.

Edytowane przez vince_snd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...