Skocz do zawartości

KRĘGLE W WAWIE


KWIATEK

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, że też wcześniej nie zarejestrowałem tego wątku :evil: . Już chyba z 6 lat nie grałem, ale kulka w domu leży i czeka! Na natępne spotkanie koniecznie muszę się zameldować i rozruszać troszkę stawy :D

 

ja niestety nie bede ale jak ktos chce moge udzielic rad trenowałem kregle zawodowo przez spory okres czasu wiec jak ktos bedzie chetny na inny termin to pisze sie jutro nie moge niestety.. a sorzet mam jeszcze wiec cos tam pamietam:)

 

Jaki rekord?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już po kręglach. Wyniki były jakie były :wink: Dziękuję Wszystkim za miłe towarzystwo a szczególnie

bimbrowi za przejażdżkę Jego nowym blow offem (sycz mała sycz-jak żmijka)

blue76 za przewożkę (ładnie szuwarek pomyka)

I dwóm wspałaniałym Dziewczynom za miły, choć szkoda,że tak krótki spacer.

 

P.S

Niuńkowatości już knuję nad niedzielnym menu :mrgreen:

 

P.S

Maciek mamy przechlapane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, że też wcześniej nie zarejestrowałem tego wątku :evil: . Już chyba z 6 lat nie grałem, ale kulka w domu leży i czeka! Na natępne spotkanie koniecznie muszę się zameldować i rozruszać troszkę stawy :D

 

ja niestety nie bede ale jak ktos chce moge udzielic rad trenowałem kregle zawodowo przez spory okres czasu wiec jak ktos bedzie chetny na inny termin to pisze sie jutro nie moge niestety.. a sorzet mam jeszcze wiec cos tam pamietam:)

 

Jaki rekord?

 

rekord sredniej czy rekord glowny?? glowny to podchodzil pod jakies 280 a srednia jak czasmi udało sie to z paru gier 200 czasami było.. ale pozniej było coraz gorzej wiec spadałem i trzymałem srednia kolo 180 stało.. z minimum 5 gier..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...