Skocz do zawartości

2 pytania... wydech oraz skrzydlo


16_VALVE

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

1. Szukam wydechu,...ale nie przelotu. Poprostu chcialbym zeby ladnie bylo slychac bokserka, ale nie chce tez by krzyczal jak moj Gt'ek na przelocie ( przy okazji to on:

), Pytanie.. czy wystarczy wymienic tylna puszke? ( np na taka http://www.ebay.co.uk/itm/SUBARU-IMPREZA-WRX-STI-LEGACY-ALL-UNIVERSAL-PERFORMANCE-EXHAUST-BACK-BOX-NO2-/170885566026?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item27c992ce4a ) - to tylko przyklad, Generalnie chodzi mi o to by ladnie brzmialo i nie stracilo na mocy ( zysku tu oczywiscie nie szukam ) i zeby nie bylo drogo :)

 

2. Chcalbym wrzocic na dupe wysoki spoilerek, ale nie do konca orientuje sie jak zmienialy sie one na przelomie lat i nie chcialbym kupic przykladowo z modelu o 5 lat mlodszego :) Stad pytanie jak powinienem szukac? jak i kiedy sie one zmienialy ?

 

dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby było ciszej wrzuć tylko puszkę tylna. U mnie jest takie rozwiązanie i jest bardzo znośnie na zewnątrz słychać jak trzeba w środku cisza. Nawet na bardzo długich trasach nie odczułem dyskomfortu. Żeby tylko puszka na tył nie miała silencera czy jakoś tak bo tylko przytkasz auto.

 

Co do lotki to to google grafika i tam sobie obejrzysz więcej modeli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wydechu to ja miałem jakiś czas Fujitsubo legaris na dwóch tłumikach i ostania pucha nie była przelotowa. Gadał fajnie i nie głośno mimo 3 cali. Miał jedna wadę - nie był z nierdzewki. Teraz mam wydechu legaris Ti wygląda prawie identycznie poza tym że nie rdzewieje i ma ostatnią puszkę przelotową. Dźwięk jest głośniejszy troszeczkę.

 

Spoilery to według mnie są trzy godne polecenia:

Pendrive - był dostępny jako opcja w modelu RB5 (mój faworyt)

STI ver.5 według mnie trochę za masywny

STI ver.6 taki sam prawie jak wyżej tylko skrzydło jest pod kątem. Dwa ostatnie uważaj na podróbki jest tego masa a mało ori.

 

Jeszcze masz opcję spoilerow z wersji s201 (kupa straszna) i 22b (jest za szeroki do gt i wygląda nie proporcjonalnie) te dwa są bardzo rzadkie ale jak byś chciał to wiem gdzie leży s201.

 

Nie martw się o spoilery z aut o 5 lat młodszych bo ich nie założysz, mają inny profil klapy bagażnika i nie pasują

 

Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...