Jump to content

4 TTJ "Rajd Królewski", Żerań, 07.07.2013

Action
 Share

Recommended Posts

• Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mało mówna pilotka no ale po przejechaniu skoczni w bramie fryzurę poprawiła, także nie jest tak źle :D . Kurde chyba niepotrzebnie na tych szykanach zbijałem do jedynki.

ja tam musiałem przed każdą szykaną do 1 redukować bo niestety auto seria i opona drogowa ale patrząc na czasy drugiej próby to nie było tak strasznie źle i udało mi się być czasem przed Wami, jeszcze raz dzięki za spotkanie i do następnego razu. Jak nie widzieliście to zobaczcie galerię ze zdjęciami http://foto.chojecki.eu/2013/07/08/2013-07-07-4-ttj-rajd-krolewski-2013/

mimo fatalnego wyniku super spędzona niedziela!

dwa razy pomyliłem trasę (na SZ2 i SZ4) co przy debilnym sposobie wyliczania czasu uplasowało mnie na 56 miejscu :biglol: tutaj podziękowania dla kolegi w żółtej imprezie, który wykręcił niesamowity czas 141 sekund na SZ4 :P (za pomylenie trasy był wynik najgorszego w klasie plus 10 sek.). zastanawiam się jak to się stało że na zapoznaniu wszyscy jechali źle a na próbach tylko ja :rolleyes:

popatrzyłem na czasy z pozostałych przejazdów. byłbym koło 5 miejsca w generalce :angry:

gratulacje dla zwycięzców!

edek2006 nie martw się ...my wiemy że po prostu jesteś dżentelmenem :P

PS. ja pierwsze 4 przejazdy robiłem szykany na jedynce... potem (po konsultacji z szybszymi ode mnie) robiłem na dwójce i czasy zdecydowanie poprawiłem.

ciekawe dlaczego pilotki nie miały notatek, tylko trzymały się za uda ? ;):D :D

Ja mialam notatki :-) i czytałam cały czas :P

moniss to wrzuć onboarda :P

jak wezme od Cinka onboarda to wrzucę ale tam akurat jechaliśmy juz bez opisu na lajcie wiec w sumie bez sensu :P