Skocz do zawartości

Maska Forester 2001 - róznice


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono...

 

Ponieważ tak sie stało ze mój Forester niestety od dziś nie jest juz bezwypadkowy ( echhhhh 12 lat mu sie udawało )

niestety musze nabyc kilka elementów karoseryjnych...

Uszkodzenia nei wygladaja na ogromne.... no ale...

pas przedni góra.. - na centralnym odcinku wgiął sie na jakiś 1 cm więc sądze że to raczej do wyprostowania

maska poszła lekko w górę ale chyba tylko na krawędziach więc nei wiem czy będzie klepana czy nie i pytanko...

Forek miał około 2000 lifting.. ale nie wiem czy lifting nie obejmował tylko tyłu...

Ktoś się orientuje czy maska z 97 roku pasuje do rocznika 2001 ?

no i poszukuję jeszcze zderzaka na przód.....

błotniki są nieruszone ale pękło górne mocowanie prawej lampy ( choć to akurat wydaje się do sklejenia. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje. Przód po lifcie to inne światła, inny grill, inna maska. Nie jestem pewien czy przednie boczki też przez te światła nie są inne. Na chłopski rozum, do Twojego Forka z przodu pasować będą tylko cześci od Forków I Generacji mających poziome światła z tyłu :)

Edytowane przez Ingolstad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chcesz zachować taki sam wygląd to musisz szukać wszsytkiego od wersji po lifcie - z wyjątkiem błotników przednich. Jak pisał Ingolstad - części z 97-00 - nie pasują do forka po lifice. TO samo dotyczy przedniego zderzaka - musisz także szukać takiego po lifcie - bo ma inne przetłoczenie z boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...