Skocz do zawartości

kamera cofania do Outbacka model 07


mus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam kogoś komu z powodzeniem udało się zamontować kamerę cofania do Outbacka model 07 z nawigacją, radio jeszcze bez DVD

Ostatnio próbowano założyć mi kamerę za pośrednictwem jakiegoś interfejsu w jednym z serwisów car audio w Bydgoszczy ale bez powodzenia. Próby były dwie z dwoma interfejsami i nic. Dodatkowo interfejs ten umożliwiać miał podobno podgląd obrazu z DVD z którego mam zamontowane dwa monitory w zagłówkach.

pozdrawiam.

Edytowane przez mus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio mam fabryczne z wyświetlaczem wielofunkcyjnym ,a nawigacja niby fabryczna ale jest to Kenwood KNA-G520 mapy garmina. W serwisie gdzie próbowali podpiąć się pod wyświetlacz to mówili że problemem jest to że podpięta jest już nawigacja. Jakie konkretne interfejsy próbowali włożyć to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo g520 i wlasnie nad tym pracuje.

Nie moge teraz sprawdzic co u mnie siedzi za wyswietlacz, ale ze schematow ktore sa prawdopodobnie do mojego wyswietlacza to wychodzi ze nie ma tam typowego wej video(kamera) tylko RGB. Szukalem konwertera ale sporo kosztuje (300-400), wiec lepiej sie oplaca wywalic G520 i wstawic jakiegos naviboxa, ktory ma normalne wejscie na kamere, mozna wgrywac np Automape i wyswietlacz dotykowy obsluguje. Ja tak niedlugo zrobie. Kamerka juz do mnie jedzie.

 

Zapomnialem wyzej dodac o naviboxie Audiomedia. Kupisz juz ponizej 1000 z automapa w Polsce.

 

A ile chcieli od ciebie za ten interfejs?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może konwerter to to samo co interfejs. Cena o jakiej mówili to chyba coś około 400 zł + kamera w lampkę tablicy , razem z montażem około 1000. Takie koszty są dla mnie do zaakceptowania, ale niestety nie działało. Co do wyświetlacza to wolałbym zostawić oryginalny, są tam opcje komputera i inne których audiomedia nie ma, jest zmieniarka na 6cd. Dodatkowo właśnie zaktualizowałem mapę którą mam na cała Europe po Polsku. Jak masz namiar na konwerter który będzie działał to napisz jaki , zapytam wtedy czy to ten sam który próbowali założyć u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ja nie mam zadnego sterowania kompem.

 

Audiomedia to to: http://audiomedia.everpol.pl/index_navi_box.html ja bede to kopowal.

 

Konwerter ktory moglby pasowac to ten: http://www.ebay.com/itm/Composite-Video-to-RGsB-RGB-Component-Video-Converter-/120332220654 (Mysle ze cos takiego chcieli ci zalozyc i mogl byc problem z wylaczaniem navi zeby wyswietlic obraz z kamery.)

 

A mozesz powiedziec gdzie aktualizowales mape, na ile i jaka masz wgrana?

 

Oryginalny wyswietlacz u mnie tez zostanie.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapę aktualizowałem w serwisie car audio gdzie próbowali założyć kamerę. Mapa tak jak już wcześniej mówiłem na Europ Garmina wersja 2013.40al,. Podobno można to zrobić samemu , ale nie za bardzo wiem jak się do tego zabrać , może ktoś wie jak się aktualizuję mapę? Mam na pewno wystający w schowku kabel na USB i to chyba do tego.

Edytowane przez mus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapę aktualizowałem w serwisie car audio gdzie próbowali założyć kamerę. Mapa tak jak już wcześniej mówiłem na Europ Garmina wersja 2013.40al,. Podobno można to zrobić samemu , ale nie za bardzo wiem jak się do tego zabrać , może ktoś wie jak się aktualizuję mapę? Mam na pewno wystający w schowku kabel na USB i to chyba do tego.

 

O aktualizacji map na KNA-G520:

 

szukaj wpisu sendera 3:

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/60253-nawigacja-forester-my2006/page__st__50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...