Jump to content

Przywiezie ktoś zderzak z UK do Polski????


pawlaswrc
 Share

Recommended Posts

Wrzucałem już w wątku subarowiczów w UK, ale jeszcze wkleję tu:

PANOWIE, sprawa jest dość poważna - potrzebuję żeby mi ktoś przywiózł/odebrał zderzak do Imprezy w miejscowości Earby/Lancashire do Polski. Pytałem kurierów, ale dość duże wymiary powodują wysokie koszty. Jeśli go kupię, właściwie nie potrzebuję go przywozić do PL na już, tylko dobrze żeby go ktoś odebrał w miarę szybko, żeby gość się nie gardłował, albo rozmyślił. Zderzak tylny do Imprezy ma mniej-więcej takie wymiary 1770x50x50, ale jest giętki i w sumie w kształcie litery U, więc w miarę ustawny. Może teraz, kiedy się zaczynają wakacje, to większa szansa, że ktoś zabierze??? Gdyby ktoś był w stanie mi pomóc, będę BARDZO MOCNO zobowiązany!!!!

Ewentualnie zasugerujcie kogo pytać o taką pomoc? Kurierzy raczej odpadają, ich ceny właściwie znam i raczej się to mija z celem.

Link to comment
Share on other sites

Lucza mi kiedyś proponował jak sukałem gratów, nie pamietam nazwy <_< sprinterem bodajrze, jeżdzący raz w tygodniu w tę, raz w tę, stricte ukierunkowane w mniejszosć polską. Z tym że nie wiem czy zahacza o UK

Link to comment
Share on other sites

Poszukaj firm które wożą paczki i ludzi z Polski do uk. Przeważnie to są vany i ceny nie powalaja. Jedyny problem to to że większość odjeżdża z Londynu chyba. Aerby jest dosyć daleko od Londynu. Musisz pogooglac

 

Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Link to comment
Share on other sites

Już wstępnie ogarnięte. Jutro zderzak powinien być w Polsce - o ile wszystko pójdzie dobrze, bo miałem już dziwne doświadczenia z kurierami (nie tylko tymi "półprofesjonalnymi z UK)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...