Skocz do zawartości

Przywiezie ktoś zderzak z UK do Polski????


pawlaswrc

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucałem już w wątku subarowiczów w UK, ale jeszcze wkleję tu:

PANOWIE, sprawa jest dość poważna - potrzebuję żeby mi ktoś przywiózł/odebrał zderzak do Imprezy w miejscowości Earby/Lancashire do Polski. Pytałem kurierów, ale dość duże wymiary powodują wysokie koszty. Jeśli go kupię, właściwie nie potrzebuję go przywozić do PL na już, tylko dobrze żeby go ktoś odebrał w miarę szybko, żeby gość się nie gardłował, albo rozmyślił. Zderzak tylny do Imprezy ma mniej-więcej takie wymiary 1770x50x50, ale jest giętki i w sumie w kształcie litery U, więc w miarę ustawny. Może teraz, kiedy się zaczynają wakacje, to większa szansa, że ktoś zabierze??? Gdyby ktoś był w stanie mi pomóc, będę BARDZO MOCNO zobowiązany!!!!

Ewentualnie zasugerujcie kogo pytać o taką pomoc? Kurierzy raczej odpadają, ich ceny właściwie znam i raczej się to mija z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucza mi kiedyś proponował jak sukałem gratów, nie pamietam nazwy <_< sprinterem bodajrze, jeżdzący raz w tygodniu w tę, raz w tę, stricte ukierunkowane w mniejszosć polską. Z tym że nie wiem czy zahacza o UK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj firm które wożą paczki i ludzi z Polski do uk. Przeważnie to są vany i ceny nie powalaja. Jedyny problem to to że większość odjeżdża z Londynu chyba. Aerby jest dosyć daleko od Londynu. Musisz pogooglac

 

Wysyłane z mojego GT-N7105 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...