Skocz do zawartości

Niezidentyfikowane kostki pod kierownicą Bug'a


furmi

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas dzisiejszego generalnego sprzątania odnalazłem pod kierownicą 3 wiszące swobodnie kostki, 2 zielone i jedną czarną. Pacjent to po raz kolejny Bug 2.0 GX.

 

Foto, nieco marnej jakości bo kiepsko mi się operowało aparatem jak się tam już wczołgałem :facepalm: , ale coś widać...

 

2v2fkue.jpg

 

307w57p.jpg

 

Ktoś ma pojęcie co to za kostki? Czy powinny być gdzieś podpięte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne i zielone kostki są do diagnostyki auta np; spinasz razem czarne kostki przekręcasz kluczyk w pozycję ON i kontrolka check engine zaczyna ci wymrugiwać kody błędów,tak w skrócie,pozdro.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

gratuluje filmiku , tylko zanim cos wkleisz , to zastanów sie do jakiego i z którego modelu jest ten oskar filmowy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pozwoleniem podepnę się pod Twój temat z moim pytaniem.:)

 

Czy ktoś wie czy w Foresterze SG5 MY03 2.0X znajdę Złączkę OP - numer złącza B228.

Złącze to występuje na 100% w Legacy 2005. FHI skumulowało w tej złączce wszystkie przewody umożliwiające podłączenie jakiekolwiek dostępnego na wolnym rynku systemu multimedialnego. Jest to o tyle fajna opcja, że nie trzeba ciąć innych wiązek żeby mieć np. dane z prędkościomierza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielone nie sa od wymrugiwania bledow jak koledzy blednie Cie informuja, to sa kostki do flash ECU .

 

Co znaczy do flash ecu?

U mnie w gc8 po spięciu zielonych uruchamia się jakiś tryb diagonostyczny. Wentylator, zawór sterowania doładowaniem oraz kilka innych elementów cały czas się włączają i wyłączają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

podepnę sie pod temat kostek.

Czyściłem swojego My05 i w lewym progu, w sumie na łączeniu progu i słupka przy nogach, były chyba białe lub szare kostki-- rozpięte-- pomyslałem może jak ściągałem próg to sie rozpieły więc spiąłem poskładałem

chce zamknąc auto a tu zonk centralny nie działa :o

rozpiąłem kostki i działa , nie kumam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...