Skocz do zawartości

Rajdowy Ślub - potrzebne wsparcie Imprezowiczów! Dzisiaj!


Zula

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mój brat się dzisiaj żeni. Jest rajdowcem z AK Polski, jego wybranka też. Organizujemy im "paradę" rajdówek, ale ze względu na konkurencję (dwa kajtki na Mazowszu) frekwencja jest bardzo słaba. Ślub bierze się z założenia raz w życiu i chciałam, żeby i ten był dla niego niezapomniany - a rajdy, zaraz po przyszłej żonie to całe życie mojego brata :). Wiem też, że w każdym kierowcy Subaru Imprezy drzemie rajdowiec, dlatego skoro rajdówki nie chcą przyjechać... Niechaj wesprą nas Subaraki!!

 

Ślub zaczyna się o 17:00 (DZISIAJ!) w kościele Św. Katarzyny na ul. Fosa 17, stamtąd ruszamy w kierunku Siekierkowskiego pewnie loło 17:30 -18:00 (zależy, ile potrwają życzenia) na drugą stronę Wisły, za mostem możemy się rozjechać, chętni mogą jechać dalej ale trasa do sali weselnej jest mega długa (chyba ze 40 km).

 

Ja jadę swoim Subarakiem i będę pilotować wyjazd spod kościoła tak, żebyśmy jechali w zwartej grupie - srebrny Gietek z różowymi felgami. W trakcie trwania ceremonii będę na Was czekała pod kościołem :).

 

Jeśli ktoś z Was nie ma co zrobić z sobotą, albo ma co zrobić z sobotą ale będzie w okolicach - serdecznie zapraszam w imieniu swoim, Mad Cat's Garage i Młodych! Wesprzecie??

 

Wydarzenie na Facebooku:

 

https://www.facebook.com/events/641471735881161/

 

Z góry bardzo dziękuję!!

 

Zapomniałam w temacie dopisać, że to w Warszawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, wiem, natomiast nie był to subarowy ślub a rajdowy i rajdowcy nie dopisali, napisałam do Was w ostatnim geście rozpaczy i co? Wsparliście! Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję, udało się super, młodzi zadowoleni! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...