Jump to content

Subaru impreza GD 2007

SixShotSupreme
 Share

Recommended Posts

Witam,

Mam subaru impreze 2.0 gd (160hp) 2007 z przebiegiem 90kkm i wszystko było by pięknie gdyby nie to że trochę brakuje pod maską.

I teraz pytanie do was.

Czy da się stosunkowo małym kosztem ( nie wymieniając silnika na ej25 ) dodać 30-40 hp i 300 nm tym samym prawie nie obniżając żywotności?

Jestem nowym forumowiczem także z góry przepraszam za błędy.

Dać to się wszystko da.......... Kwestia przyłożenia ilości biletów NBP i opłacalności.

Na ten temat na forum już było.

Za te 30KM i te Nm to wyjdzie taniej sprzedać skorupę ze stratą, dołożyć i kupić STI. Będzie taniej i więcej.

Filtr powietrza, tak jak wydech jest potrzebny a i wałki można robić jak chce się kogoś oszukać :)

NIE KALKULUJE SIĘ GRZEBAĆ PRZY MOCY WOLNOSSAKA.

Zainwestuj w szkołę jazdy i hamulce.

pozdrawiam

Marcin

Witam,

Mam impreze - brakuje pod maską.

Czy da się małym kosztem dodać 30-40 hp i 300 nm nie obniżając żywotności?

Załóż głośniejszy tłumik. to daje jakieś 300KM ...znaczy ...psychologicznie.

mamusia

Edited by Waldemar Biela

Z tym silnikiem nie ma co wogóle zaczynać bo to się nie opłaca zresztą temat był już nie raz na forum prześwietlany. Jak już zrobisz te 30 hp to po miesiącu będzie Ci znów mocy brakowało i będziesz chciał więcej ;P

Jak chcesz bawic sie w sport to odchudz auto. Za te 30 hp wiecej zaplacisz 20 tys. PLN + jakies hamulce jak Tobie do konca "odbije". Jak do jazdy na co dzien to po co? Albo zmien auto jak sugeruja koledzy powyzej.

tez sie nad tym glowilem i zastanawialem - zmienilem hamulce [brembo i wrx] i amortyzatory [kayaba] - jeszcze moze go opuszcze 3 cm - skorzystalem z porad madrzejszych ode mnie - z tego naszego forum

tez sie nad tym glowilem i zastanawialem - zmienilem hamulce [brembo i wrx] i amortyzatory [kayaba] - jeszcze moze go opuszcze 3 cm - skorzystalem z porad madrzejszych ode mnie - z tego naszego forum

Ale mocy to od tego nie przybyło? :P

SixShotSupreme jak już pisali poprzednicy - sprzedaj i kup poprostu coś szybszego. Grzebanie w wolnossących silnikach (nie tylko Subaru) jest baaardzo kosztowne i niestety efety z kasą nie idą w parze.