Skocz do zawartości

klocki - nr katalogowy


Tomasz Otawa

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś z szanownych kolegów może mi podesłać nr katalogowy klocków Ferodo lub EBC do WRX 2004?

zgodnie z sugestami forumowiczów chciałem zamówić jedne z nich, ale w przedstawicielstwie EBC poproszono mnie o odrysowanie kształtu kolcka i przesłanie faxem; przesłałem, ale to nie załatwiło sprawy; podobnie w sklepie autotuning;

może ktoś z Was pomoże?

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają rację, że chcą odrysowany klocek. Zacisk mógł być AKEBONO lub SUBIMOTO, więc mogły być różne klocki.

 

Od jakiegos czasu zajmuje sie hamulcami w Imprezach i to co piszesz jest dla mnie odkryciem. Wedlug moich informacji w WRX2004 (na przedniej osi) seryjnie byly tylko jedne zaciski i jeden typ klockow. Tomasz zajrzyj na www.tarox.com.pl, tam mozesz sciagnac katalog z klockami Taroxa, albo od razu skontaktuj sie polskim dystrybutorem: mklopotowski@sunhouse.pl, dowiesz sie gdzie kupic od reki.

 

Pozdrawiam,

 

Michalis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to były różne klocki w WRX?

 

Wedlug moich informacji seryjnie, to byl jeden profil klockow. Moze powiem inaczej, mialem WRXa MY'00 i jak jeszcze tym sie zajmowalem sprzedalem dziesiatki kompletow klockow do WRXa i GT'99 i nigdy nie bylo problemu, ze cos nie pasuje. Po prostu nie spotkalem sie z innymi seryjnymi zaciskami w WRX.

 

Pozdrawiam,

 

Michalis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalis, czy to, że w katalogu TAROXa nie ma Vivio znaczy, że Vivio nie istnieje czy że nie ma hamulców? A może po prostu TAROX nie produkuje klocków do tego auta?

 

Jak nie ma w katalogu Taroxa, to znaczy ze Vivio nie ma hamulcow :lol:

 

No zart oczywiscie! Pewnie nie robia.

 

Pozdrawiam,

 

Michalis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to były różne klocki w WRX?

 

Wedlug moich informacji seryjnie, to byl jeden profil klockow. Moze powiem inaczej, mialem WRXa MY'00 i jak jeszcze tym sie zajmowalem sprzedalem dziesiatki kompletow klockow do WRXa i GT'99 i nigdy nie bylo problemu, ze cos nie pasuje. Po prostu nie spotkalem sie z innymi seryjnymi zaciskami w WRX.

 

Pozdrawiam,

 

Michalis

 

No właśnie ja tu też pierwsze słyszę, że w WRX-ach mogą być różne klocki. Jest jeden typ i koniec! I nie spotkałem się też z przypadkiem, żeby sprzedawca miał jakikolwiek problem z doborem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...