Skocz do zawartości

silnik 1.6


niwi

Rekomendowane odpowiedzi

Racja, 1,6 to za mało ....

Choć ... jeździ się tym całkiem nieźle ... dopóki nie przejedziesz się czymś lepszym ...

 

ale do "normalnej" jazdy po mieście zupełnie wystarcza ....

i pali przy tym ..... od 8-10 l/100km (14 spaliła mi przy szaleńczej jeździe z szybkością bliską nieskończoności :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki silnik i po trawie i lesie 1,6 wystarcza, na piasku brakuje juz momentu (w kombi jest duzo lepiej bo ma redukcje), po miescie da sie toczyc, silnik ma jaka taka moc w zakresie 4-6,5 tys obr. Jak masz srodki kupuj 2.0 kombi (bo ma reduktor), chyba ze 1,6 to jakas okazja. Ile pali 1,6 niewiem dokladnie podejrzewam 9,5-10,5 po miescie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę SI 1.8 automat z napędem tylko przód i nie powiem dobrze idzie a kontrolka "POWER" dodaje mu jeszcze wigoru.Nawiasem mówiąć jest do sprzedania, rodzinka 4 osobowa i trochę się nie mieszcze. Wystawie ją w KUP/SPRZEDAJ tylko muszę zrobić zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość interart

dokładam sie do pytan powiedzmy ze jest impreza za 5000 zł motor 1600

kupuje

nastepnie dokładam w te bude motorek 2000 lub 2500

koszt powiedzmy 10 000 cz to ma sens

 

wychodzimy na sprawdzone auto za 15 kafli

 

jeszcze cos cieknie z przodu jakby jakis uszczelniacz czy to duzy problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienisz silnik to nie bedzie cieklo :) Sam myslalem nad SWAPem i wg mnie jak chcesz miec 2,5 to moze warto, na 2,0 juz mniej chyba lepiej kupic od razu taka wersje. Zostaje jeszcze opcja silnik 2,2 z legacy ale nikt nie pisze nic wiec nie wiem czy sie da zamontowac go. Silniki 2,0 - 2,2 sa o polowe tansze od 2,5 z tego co wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik 2,2 to fajna rzecz. Szkoda, ze się z niego wycofali. W USA był silnikiem podstawaowym o ile się nie mylę.

Moj ojciec ma w USA taka impreze 2,2 A/T outback, tylko narzeka ze mu sie tlok w silniku tlucze. Jechalem kiedys 2,2 legacy 95' i fajnie szlo ale nadwyzki mocy niebylo, a 2,2 ma chyba 136-140KM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...