Skocz do zawartości

WRX STI LPG - co o tym myslicie?


jimi

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro!

to pewnie temat oklepany na forum, ale nie sledzilem ostatnimi czasy na biezaco, wiec przepraszam.

kiedys juz sie zarejestrowalem ale witac sie nie witalem, wiec nadrabiam - pozdro dla wszystkich! w tej chwili jeszcze nadaje z bliskiego wschodu, ale planuje niedlugo powrocic do kraju ukochanego.

zamierzam wlasnie zakupic uzywane (lekko postrzelone) sti 2003.

do tej pory jezdzilem golfem tdi 130km - wiec wiecie, jakie bedzie moje pytanie... Nie chodzi o to, ile sti spali (bo wiem, ze wiecej niz mala lokomotywa :shock: ) ale jak to jest z montazem LPG do takiej fury?

czy to nie jest aby odbierane jako profanacja (cos jak np porsze w dizlu)?

nie chce kurna pojechac na jakis zlot a tam sie okaze, ze nikt ze mna gadac nie bedzie chcial hehehehe...

jesli nie mam sie czego obawiac to prosze o jakies konkrety - koszty instalacji pozadnej instalacji hehe...

aha - jestem chlop z mazur, wiec jakbyscie znali bardzo dobre punty w Warm-Maz to bylbym wdzieczny.

 

pozdro

 

jimi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce kurna pojechac na jakis zlot a tam sie okaze, ze nikt ze mna gadac nie bedzie chcial hehehehe...

:

 

nie no aż tak źle napewno nie będzie, ale analogicznie mógłbyś np wejść na sektor cracovii i krzyczeć wisła gola :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...