Skocz do zawartości

Charczace radio


przemu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

niestety charczy mi radio. Po podkreceniu glosnosci na ponad 20 slychac chrapliwe dzwieki. Uparcie chcialbym pozostac przy radiu fabrycznym, stad moje pytanie - jak sprawdzic czy to kwestia radia czy tez glosnikow?

Moze jakis forumowicz z Wawy ma takie radio walajace sie po garazu ktore moglbym pozyczyc zeby przetestowac gdzie tkwi problem? Ewentualnie moze jest jakis tester ktory mozna podlaczyc do kostki i przetestowac glosniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na głośniki,

W subaru zawsze ten element nie był z najwyższej półki. Pozostaje jeszcze kwestia ustawień w radyjku, może bass lub jakieś podbicie masz na maxa ? Źródło to CD czy radio FM, a może kaseta :) ?

 

To co możesz na szybko sprawdzić, to czy chrapliwe dzwięki dochodzą ze wszystkich głośników, czy tylko np z tyłu lub z prawych przednich drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sprawdzalem dzisiaj - ze wszystkich. Najpierw na radiu potem sprawdzalem na CD. Za kasete powinienem strzelic focha ;) Chrapia wszystkie ale dopiero na pewnym poziomie glosnosci wiec moze wzmacniacz w radiu po pewnym wzmocnieniu przesterowuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radia 2 din mają solidną końcówke mocy, tutaj bym nie szukał przyczyny ?( chyba Jeśli chcesz to możesz podjechać do mnie koło środy i podmienimy radyjka ( na chwilę ) i sprawdzisz.

 

Taka ciekawostka jeszcze, Przy modelach US są zupełnie inne głośniki fabryczne i grają bardzo ładnie jak na serię.

Przynajmniej w modelu MY06 tak jest :)

 

Kaseta RULEZ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...