Jump to content

Poduszki stabilizatora


pepe2
 Share

Recommended Posts

Czy to się da wymienić w zaciszu domowego garażu czy trzeba fatygować warsztat , chodzi konkretnie o przód w forku , oględziny nie napawają optymizmem , ciasno tam jest bardzo , robił ktoś taką operację własnoręcznie :question:

Link to comment
Share on other sites

Robota dla niewprawnego , na godz. , dla wprawnego 10 min.

Link to comment
Share on other sites

Wprawny jestem , jest wygodny kanał, sporo narzędzi, ale od strony wydechu to nawet palca nie ma gdzie wsadzić i nie mieści mi się tam żaden klucz , no ale słowo mistrza jest tutaj decydujące i będę się starał , jak nie dam rady to uderzam na Nowy Sącz :cry:

Link to comment
Share on other sites

Albo podałes błędny temat , albo ja mam coś nie halo :)

Tematem jest moim zdaniem poduszki stabilizatora ? Tak ? A jaki to ma związek z wydechem czy ciasnota ? Tam dostep jestvwzorowy !

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o przednie gumy stabilizatora, a w Forku MY'07 jest tak samo, jak w Imprezie MY'07, to trzeba odkręcić taką "ramę pomocniczą w kształcie U" (nie wiem jak to się fachowo nazywa) - chyba 6 śrub wymaga odkręcenia. Tak przynajmniej to zrobili u mnie w ASO Koper, jak wymieniałem te gumy. Gdy się zdejmie tą "ramę" to rzeczywiście nie ma dalej problemu z dostępem.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No i o to mi chodziło , miałem nadzieję że to się zrobi bez demontażu tej "ramy" ale skoro trzeba ją odkręcić to faktycznie czas wymiany samych poduszek czy też gum rozbije się o carfitowe 10 min :bowdown: .Piękne dzięki .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...