Skocz do zawartości

Impreza WRX MY'03-04 vs MY'05 - jakie roznice?


eddie_gt4

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny temat o roznicach pomiedzy poszczegolnymi rocznikami... i znowu beda pomuki

 

roznice kosmetyczne typu inna konsola i boczki drzwi mnie niezbyt interesuja, chodzi mi bardziej o istotne roznice techniczne... MY'05 ma juz amorki upside down, troszke inne nastawy zawieszenia (m. in. grubszy tylny stab) i troszke mocniejsza skrzynie, dobrze wyczytalem? co jeszcze?

 

w sieci spotkalem sie z opinia, ze MY'05 gorzej sie prowadzi w porownaniu do wczesniejszych WRX'ow... prawda to?

 

edit: oto link do artykulu - http://www.carkeys.co.uk/road-test-review/subaru-impreza-wrx-2005

 

 

aha, jeszcze jedno zasadnicze pytanie: jak seryjny 03-05 WRX reaguje na 95 benzyne? (wg. instrukcji tear drop WRX jako jedyny z euro-WRX'ow ma jezdzic na 98-ej benzynie)

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w poprzednim wrx 2004 US lałem tylko 95 i problemów nie było. Mocy też nie brakowało.

Teraz wrx 2003 EU i leję 98. Ten mi się jednak bardziej podoba i w nagrodę ma kilka oktanów więcej :)

A odnośnie silników to te 2,5 mają mocniejszy dół od 2,0. Odnośnie awarii silników 2,5 wiele można poczytać - to też główny powód dla którego bałem się kupić wrx po 2005r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY'05 ma juz amorki upside down, troszke inne nastawy zawieszenia (m. in. grubszy tylny stab) i troszke mocniejsza skrzynie, dobrze wyczytalem? co jeszcze?

Ktoś ze specjalistów to potwierdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...