Skocz do zawartości

II Forumowa Subariada. Krym we wrześniu.


Aga

Rekomendowane odpowiedzi

My spalismy w forku. Po rozlozeniu tylnych siedzen tworzyla sie zupelnie plaska powierzchnia o dlugosci 190 cm, w zupelnosci wystarczajaca na dwie osoby. Zeby bylo wygodniej, rozkladalismy dwa koce i spiwory. Rzeczy z bagaznika szly do boksu dachowego i na przednie siedzenia. Boks dachowy to swietne rozwiazanie, bo nic nam nie zostawalo noca poza autem. Po dwoch dniach rozlozenie lozka zajmowalo nam max. 10 minut. A jakie widoki o poranku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też spałem w forku, ale żeby było wygodnie to trzeba mieć głowę w bagażniku, a ponieważ podłoga do bagażnika opada lekko w dół to trzeba zaparkowac auto tak, aby tył był trochę wyżej niż przód. Nawet wysokie osoby powinne się wyspać, bo stopy nie koniecznie potrzebują podparcia na przednich fotelach. S

 

Sent with HTC & Taptalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyprawie nie ma demokracji - jest monarchia absolutna

To jest zresztą jedyny sensowny ustrój :twisted:

 

My obcykaliśmy odwrotnie

Patent świetny... jak ktoś nie ma kratki ;)

 

A swoją drogą , czy Tobie Miłoszu się czasem w ....... głowie nie poprzewracało?

Na pewno nie :excl:

Na takiej wyprawie musi panować dyscyplina :) absolutna ;) Inaczej nie uda się nawet wyjechać :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My obcykaliśmy odwrotnie, tj. głowa do przodu. Bardzo wygodne spanie ;)

Dokładnie :)

 

Patent świetny... jak ktoś nie ma kratki ;)

Ja mam kratkę, ale nie mam dolnej części ;)

Mieściłam się bez problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kratkę, ale nie mam dolnej części

Ja od dłuższego czasu przymierzam się do stosownych cięć ;) ale póki co na przymierzaniu się kończy :mrgreen:

U mnie została rurka na dole, ale można ją zniwelować odpowiednio układając karimaty ;)

 

Grzesiu, Ty chyba chciałeś wymienić kratkę na taką co ma tylko górną część? To by miało sens, jeśli nie chcesz wozić ze sobą pałacu z garażem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takiej wyprawie musi panować dyscyplina :) absolutna ;) Inaczej nie uda się nawet wyjechać :biglol:

Święte słowa! To tak samo, jak na kilkuosobowej nawet krótkiej wycieczce w góry.

Można ewentualnie wysłuchać "głosu ludu", ale decyzja i tak należy do przewodnika/przewodniczki i nie podlega dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie forum LR.

Skoro zdecydował sie zarabiać kase tu,należało by sie dostosować do użytkowników.

Wyjazd na Krym to zdaje sie rodzinna wyprawa a nie rajd po pucharek.

Także proponuje wybrać taką droge aby wszyscy mogli przeżyć taką przygodę a nie robić selekcje bo ktoś nie ma Forka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dłuższego czasu przymierzam się do stosownych cięć ale póki co na przymierzaniu się kończy
Zostaw, szkoda zachodu ;)

Ten pogląd na razie przeważa :)

Ty chyba chciałeś wymienić kratkę na taką co ma tylko górną część? To by miało sens, jeśli nie chcesz wozić ze sobą pałacu z garażem

Górna kratka dobra byłaby na co dzień, ale jadąc za granicę to myślę, że śmiało można wymontować wszystko :)

Kto tam rozumie o co chodzi w tych naszych dziwacznych kratkach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górna kratka dobra byłaby na co dzień, ale jadąc za granicę to myślę, że śmiało można wymontować wszystko :)

No i to jest opcja, do zabezpieczenia bagażu wystarczy rozpinana siatka chyba? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

należało by sie dostosować do użytkowników

Jestem odmiennego zdania. Formuła zaproponowana przez Miłosza na Rumunię była strzałem w dziesiątkę B) Odrobina trudu, niepewności i adrenaliny robi dobrą robotę... człowiek zapomina o codzienności i odpoczywa :D Jakby trasę można było przejechać bez stresu każdym autem to z całą pewnością wyjazd straciłby swój klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest opcja, do zabezpieczenia bagażu wystarczy rozpinana siatka chyba?

 

Ale trzeba zadbać o jej dobre mocowanie, bo klamotów na wyprawie jest.... sporo i w sumie po dach. ;)

 

My nie mamy kratki ale to co kładziemy na górze spinamy pasami do łóżka.

 

Twoje rozwiązanie z kratką do połowy jest własnie super, bo na dole chronią oparcia foteli, na górze kratka a kiedy trzeba spać, można się wślizgnąć pod kratkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że śmiało można wymontować wszystko
Ja bym nie ryzykował - po co jakiś wał ma Cię cofnąć z granicy?

@@Pan Dziedzic, Rozrabiara, wyluzujcie - to ma mieć atmosferę "wyprawy" ze strasznymi elementami, które oczywiście dla offroadowca są komedią, a przeciętnemu człowiekowi mają dostarczyć rozrywki wg. receptury mniej więcej opisanej przez Urabusa ;) Tak jest na outdor, wyprawach wysokogórskich, canyoning, etc. wszędzie tam, gdzie udział biorą "amatorzy". Uwierz mi, że gdybyś chciał się ze mną wybrać na wspinaczkę, czy narty pozatrasowe również nietolerowałbym dyskusji. Jeżeli wspinamy się "wyczynowo" każdy sam podejmuje decyzję, czy wycof, czy dalszy wspin i zgon. W przypadku "amatora" musisz zaufać przewodnikowi, choc i tu zdażają się tragedie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje rozwiązanie z kratką do połowy jest własnie super, bo na dole chronią oparcia foteli, na górze kratka a kiedy trzeba spać, można się wślizgnąć pod kratkę.

Dla mnie było super, ja kratki nie zamierzam usuwać ;)

 

do zabezpieczenia bagażu wystarczy rozpinana siatka chyba?

No nie wiem :biglol:

 

gallery_1196_217_19991.jpg

O! Latająca Cola :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...