Skocz do zawartości

Lampa lewa przód hawkeye


peku33

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety w dniu dzisiejszym na autostradzie miałem spotkanie pierwszego stopnia z kaczką która scaliła się z lampą od strony kierowcy. Ze szkła nie zostało nic. Zaraz po walnięciu działał jeszcze XENON, ale po kilku kilometrach przestał świecić. Żarówka wygląda na całą, jednak na wierzchu leżą poszarpane kable. Ktoś orientuje się ile kosztuje lampa i ile ewentualnie xenon? Ile nowa / ile używana? Wersja MY06. Wrzucam zdjęcie żeby rozwiać wszystkie wątpliwości. Uwaga, trochę GORE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMAG1121.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblaski niestety też w kawałkach... Orientujesz się ile kosztuje taka operacja?

Tyle co używana lampa nie ksenon. Pewnie coś w okolicach 1000 pln Resztę przy pomocy piekarnika domowego zrobisz we własnym zakresie. Czy to jest znany mi wolny ssak z okolic Piaseczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej wolnyssak, mieszkam w wawie, kilka razy przez piaseczno przejeżdżałem, ale ostatnio z 2 miesiące temu. Orientujesz się może ile kosztuje kompletna lampa, czyli ile wyjdzie gdyby wszystko było uszkodzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos sprzedaje lampy za pasztet. Nie wiem czy sprzeda pojedynczo, ale taniej xenona nie znajdziesz. Halogenowa ma inne wnetrze i nie wyrzezbisz nic. Ja musialem zacisnac zeby i kupic ori za duzo wiecej niz chce carlos.

 

Tapatalk.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu http://allegro.pl/subaru-impreza-2006-xenon-czarny-lewa-kompletny-i3257418418.html masz za 1000zł i taniej ciężko znaleźć,chyba ,że kupisz z angola i przełożysz blaszkę pod soczewką,mi udało się kupić za 400zł i pomalowałem przy okazji środki na czarno.

 

a xenon przestał świecić ,bo do wtyczki od przetwornicy dostała się woda,wysusz porządnie i powinno zadziałac ,mi sie udało.

 

Odblaski w ksenonach były lekko ciemniejsze niż w zwykłej lampie. Róznica naprawdę jest niewielka, więc jeśli zależy ci na oszczędności to kup zwykła lampę. Ja tak mam zrobione i moim zdaniem jest ok.

odblaski były ciemniejsze w zależności od rocznika ,2007 jasne ,2006 ciemne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu http://allegro.pl/su...3257418418.html masz za 1000zł i taniej ciężko znaleźć,chyba ,że kupisz z angola i przełożysz blaszkę pod soczewką,mi udało się kupić za 400zł i pomalowałem przy okazji środki na czarno.

 

a xenon przestał świecić ,bo do wtyczki od przetwornicy dostała się woda,wysusz porządnie i powinno zadziałac ,mi sie udało.

 

Odblaski w ksenonach były lekko ciemniejsze niż w zwykłej lampie. Róznica naprawdę jest niewielka, więc jeśli zależy ci na oszczędności to kup zwykła lampę. Ja tak mam zrobione i moim zdaniem jest ok.

odblaski były ciemniejsze w zależności od rocznika ,2007 jasne ,2006 ciemne

Zgadza się. Wcześniej myślałem że nie było zmian lamp w 2006-2007, ale faktycznie różnice w odblaskach wprowadzili nawet w lampach tylnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzięki. Co prawda lampa od carlos-wrx była uszkodzona, ale udało mi się nabyć za te same pieniądze inną. Wytłumaczycie mi 2 sprawy?

 

W lampie były 2 złącza - jedno duże - od zasilania świateł i jedno małe od pozycjonowania. O ile duża wtyczka pasowała, o tyle w mojej lampie złącze pozycjonowania miało 3 piny, a w kupionej 6. Na szczęście przełożyłem cały mechanizm i działa jak trzeba. Co to była za lampa z 6 pinami do sterowania?

 

W lampie którą kupiłem xenon świecił bardzo jasnym, niemalże białym światłem, natomiast mój świecił na ciemno-błękitno. Po wymienieniu żarnika na ten z rozbitej kolor zrobił się normalny. Czy to oznacza że tamten żarnik był inny / zużyty / nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...