Jump to content

klatka do sti My 2006

JackMichalski
 Share

Recommended Posts

Witam jestem z dolnego śląska i chciałbym się dowiedzieć gdzie w pobliżu mógł bym oklatkować moje sti,jaki koszt takiej imprezy.Proszę o podpowiedzi gdzie dobrze i tanio :)

Mozna zamowic tez klatke z Custom Cages,no i wstawic,tylko trzeba wiedziec co i jak,My bierzemy tam na biezaco,pamietaj rowniez o obspawaniu dobrze nadwozia,zastanow sie rowniez co jeszcze bys chcial,np. wejscia pod kobylki na progi,jest wowczas profi.

• Upvote 1

• 4 months later...

Mozna zamowic tez klatke z Custom Cages,no i wstawic,tylko trzeba wiedziec co i jak,My bierzemy tam na biezaco,pamietaj rowniez o obspawaniu dobrze nadwozia,zastanow sie rowniez co jeszcze bys chcial,np. wejscia pod kobylki na progi,jest wowczas profi.

1) Dlaczego trzeba obspawać nadwozie do klatki ? Kiedyś myślałem,że nadwozie tak się usztywnia, nie pracuje całe,że poszczególne łączenia elementów puszczają w oryginalnych spawach. Jednak potem w rozmowie z jednym z mechaników powiedział mi On,że nadwozie tak się usztywnia,że nie powinny jakieś elementy oryginalnych spawów nadwyrężać. O co więc chodzi ?

2) Te otwory pod kobyłki to tak przy okazji czy też mają jakiś związek z klatką ? Niewydaje mi się klatka klatką a otwór w progu to kosmetyka w sumie.

...

Co do punktu 2.Jeśli nie byłoby związku,można takie otwory zastosować w cywilnym aucie bez klatki.Odważyłbyś się? :P;)

O cholerka. Chodzi o to,że nie widział bym większego problemu.O co kaman ?

Jacky X - jak pierwszy raz podnosiłem na lewarku auto z klatką coś mi się nie zgadzało i sam nie wiedziałem co. Stanąłem z boku i dopiero po dłuższej chwili dotarło do mnie. Lewarek wstawiony na wysokości słupka A powoduje, że tylne koło i tak idzie w górę. Myślę, że o to chodzi Cybelowi. 4 punkty podparcia o małej powierzchni, przy klatce zadziałają - bez niej....potrafię sobie wyobrazić, że niekoniecznie.

Edited by Crazy_Ivan