Skocz do zawartości

klatka do sti My 2006


JackMichalski

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna zamowic tez klatke z Custom Cages,no i wstawic,tylko trzeba wiedziec co i jak,My bierzemy tam na biezaco,pamietaj rowniez o obspawaniu dobrze nadwozia,zastanow sie rowniez co jeszcze bys chcial,np. wejscia pod kobylki na progi,jest wowczas profi.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mozna zamowic tez klatke z Custom Cages,no i wstawic,tylko trzeba wiedziec co i jak,My bierzemy tam na biezaco,pamietaj rowniez o obspawaniu dobrze nadwozia,zastanow sie rowniez co jeszcze bys chcial,np. wejscia pod kobylki na progi,jest wowczas profi.

 

1) Dlaczego trzeba obspawać nadwozie do klatki ? Kiedyś myślałem,że nadwozie tak się usztywnia, nie pracuje całe,że poszczególne łączenia elementów puszczają w oryginalnych spawach. Jednak potem w rozmowie z jednym z mechaników powiedział mi On,że nadwozie tak się usztywnia,że nie powinny jakieś elementy oryginalnych spawów nadwyrężać. O co więc chodzi ?

 

2) Te otwory pod kobyłki to tak przy okazji czy też mają jakiś związek z klatką ? Niewydaje mi się klatka klatką a otwór w progu to kosmetyka w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacky X - jak pierwszy raz podnosiłem na lewarku auto z klatką coś mi się nie zgadzało i sam nie wiedziałem co. Stanąłem z boku i dopiero po dłuższej chwili dotarło do mnie. Lewarek wstawiony na wysokości słupka A powoduje, że tylne koło i tak idzie w górę. Myślę, że o to chodzi Cybelowi. 4 punkty podparcia o małej powierzchni, przy klatce zadziałają - bez niej....potrafię sobie wyobrazić, że niekoniecznie.

Edytowane przez Crazy_Ivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...