Jump to content

Kierownica WRX 2006

antikos
 Share

Recommended Posts

• 1 month later...

Przyłaczę się do pytania ;) chcę też zmienic na taką w swoim wolnym ssaku, bo w wolnych jest tragiczna z tworzywa.. Wie ktoś , orientuje się?

No i kupiłem kierownicę z WRX-a 06r. ;) podobnie jak w mojej starej kierownicy 2 piny do podłączenia tyle że kostka inna, można wyjąc to czarne ustrojstwo (prawdopodobnie jakaś zworka która zwiera piny po wyjęciu wtyczki) i wtedy już jest praktycznie tak jak u mnie w starej kierownicy i wtyczka z Buga pasuje, jest tylko jedno ale.. z Buga piny są ułożone pionowo a w kierownicy z Hawka poziomo, rozstaw pinów ten sam. Tak więc mam 50% szans na poprawne połączenie, ktoś wie czym skutkuje błędne połączenie (w sensie zamiana przewodów)? Póki co wolałem nie próbowac metodą prób i błędów gdyż nie znam się na poduszkach i pirotechnice a chciałbym jeszcze troszkę pożyc i nacieszyc się nie wywoloną poducha w nowej kierownicy. Mozektoś wie jak to ma byc połaczone albo jak to sprawdzic?

iyn0.jpg

poniżej kierownica z Hawka

2r55.jpg

a tutaj z Buga

ztgb.jpg

Podłączenie w Bugu, airbag na fotce jest "do góry nogami"

s5qy.jpg

Również zasięgnąłem informacji u miejscowego speca od elektroniki i powiedział mi dokładnie to samo co Tobie, skoro obaj byli zgodni zabrałem się do pracy, poniżej fotka jak to połączyłem może komuś się przyda ;) Wszystko działa jak należy(mam nadzieję że nigdy nie będzie mi dane przekonac się o sprawnosci airbag-a), błędów żadnych nie wywala(przynajmniej na razie), oczywiście całośc operacji wykonujemy na odłączonych klemach akumulatora.

fwg1.jpg

i gotowe :)

nkw6.jpg