Jump to content

Bemarki, spinki- prośba o poradę

muzyk
 Share

Recommended Posts

Proszę o porady czy macie jakieś "sposoby" , "patent" :idea: :idea: :idea: na spinki i bemarki w Subaru Foresterze ( w innych pewnie są te same, chyba :huh: )

post-3732-0-06143400-1370244364_thumb.jpg

post-3732-0-73859800-1370244398_thumb.jpg

post-3732-0-18237600-1370244452_thumb.jpg

Rozbija się oto, że nie mam "profi" narzędzi takich jak te post-3732-0-90775300-1370244286_thumb.jpeg a potrzebuje sciagnąc nadkola antykorozyjne i zauważyłem że te spinki są też w kilku innych miejscach do których chcę się dobrać i nie chcę uszkodzić oczka przez które przechodzą te spinki. W ostateczności mogę zniszczyć spinki i kupić nowe. Ale międzyczasie, może ktoś ma jakiś patent jak zdemontować i niczego nie uszkadzając (spinek i oczka). :clapping::question:

Dzięki

PzDr

Edited by muzyk

Mając takie narzędzia nic nie powinno się uszkodzić, aż takie delikatne te spinki nie są. Jedyne co może ci się uszkodzić to w momęcie przekręcania śrubokrętem krzyżakowym jak ci owy śrubokręt objedzie.

Mając takie narzędzia nic nie powinno się uszkodzić,

Rozbija się oto, że nie mam "profi" narzędzi takich jak te narzędzia.jpeg

O co ho ?

1/2 obrotu srubokretem krzyzakowym w lewo i srodek wyskakuje na tyle ze mozna za niego pociagnac a z nim wyciagnac cala spinke.

O to już coś, bo ja na próbę kręciłem je na całego i nic. Dzięki @@Legacy96, +1

PzDr

• 2 weeks later...
szpilmar powiedział: Mając takie narzędzia nic nie powinno się uszkodzić, muzyk powiedział: Rozbija się oto, że nie mam "profi" narzędzi takich jak te narzędzia.jpeg O co ho ?

Sorki, źle cię zrozumiałem.. tj przeczytałem, nieważne, pozdr :)