Skocz do zawartości

Wasze zdanie na temat powypadkowych "bezwypadkowych"


OWOC

Rekomendowane odpowiedzi

Maszynka jest fajna ,widziałem jak czymś podobnym było robione ,ale czasem bez młota to nie robota :D

 

Czasem tak są auta poskładane że trzeba frezować zwrotnicę albo górne - dolne mocowanie amortyzatora :( bo geometrii nie idzie zrobić ,niestety i takie są

Czasem to jest tak że jak tylko na kołach prosto stoi to jest OK :yahoo:

 

Mati moje zdanie znasz ,ale kto tam wie jak to wygląda bo czasem wygląda że nie wiele a czasem wygląda że wiele a jest ok, dopiero po rozebraniu tego będzie wiadome

Edytowane przez Grzesiek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochod sprzedaje analfabeta, wiec nie kupilbym go. Czlowiek, ktory nie jest w stanie napisac poprawnie kilku zdan po polsku, raczej nie umie tez prawidlowo obchodzic sie z Subaru z turbina.

 

A ja sie pozwole nie zgodzic, bo to, czy ktos potrafi ukladac poetycko zdania, czy tez nie, nijak ma sie do tego, czy potrafi obchodzic sie z samochodami i nie ma tu znaczenia, czy z turbina, kompresorem, czy tez wolnossace. Czesto zamiast siedziec w ksiazkach, spedzali czas w garazu, umorusani smarem, aczkolwiek milo by bylo redagowac ogloszenia w sposob zgodny z gramatyka i ortografia, ewentualnie zlecic je komus bardziej ogarnietemu.

 

Boze, rozwodze sie nad jakas rzecza bez znaczenia dla losow ludzkosci. Moje zycie nie ma sensu. Wszedlem tutaj chyba tylko po to, zeby sie z kims poklocic. :P

 

Chcesz kłótni? :D

Nie wiem, ja chyba przywiązuję zbyt dużą wagę do spraw ortograficzno-językowych, więc dla mnie ktoś, kto nie potrafi poprawnie napisać kilku zdań (i to jeszcze w ogłoszeniu o sprzedaży samochodu, czyli w sprawie całkiem istotnej) jest, niestety, neandertalczykiem. A od kogoś takiego nie kupiłbym nawet roweru ;-) Ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja chyba przywiązuję zbyt dużą wagę do spraw ortograficzno-językowych, więc dla mnie ktoś, kto nie potrafi poprawnie napisać kilku zdań (i to jeszcze w ogłoszeniu o sprzedaży samochodu, czyli w sprawie całkiem istotnej) jest, niestety, neandertalczykiem.

 

Nie powinno się wrzucać wszystkich do jednego worka

Z pewnością znamy lub nie znamy osobiście ale jest sporo takich ludzi co nie spełniali norm o których napisałeś ale mają naprawdę ustawione życie i sami do tego doszli i teraz oni tylko muszą się umieć podpisać :bowdown: i nie żyją w jaskini ;) bo stać ich na wiele a i zachować się potrafią

Edytowane przez Grzesiek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...