Skocz do zawartości

Uchwyt na telefon w miejsce zegara


przemu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chcialbym sobie zrobic uchwyt, do trzymania telefonu, ktory bylby wtopiony w pokrywe zegarka na desce rozdzielczej. Generalnie chodzi o cos takiego jak na zdjeciu, tylko zamiast radia chcialbym miec tam zamontowany telefon w uchwycie.

 

Stad moje pytanie:

 

1. Czy oryginalna pokrywe radyjka da sie tak rozciagnac, zeby zamiast niego zmiescil sie tam telefon. Telefon ma wymiary kolo 12x6 cm.

2. Czy sa gotowe daszki (takie jak na zdjeciu) na radio 1din, ktore moglbym uzyc?

 

Ostatecznie moge tez uzyc jakiegos daszka do zegarow, ale ze obrobka plastiku jest mi obca, chcialbym aby instalacja i dorabianie uchwytu byly jak najlatwiejsze. A w przypadku daszka do radia 1din jest wedlug mnie zdecydowanie latwiej niz przerabianie daszka do zegarow.

 

Z gory dzieki za pomoc.

post-3301-0-82186700-1370181777_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chcialbym sobie zrobic uchwyt, do trzymania telefonu, ktory bylby wtopiony w pokrywe zegarka na desce rozdzielczej. Generalnie chodzi o cos takiego jak na zdjeciu, tylko zamiast radia chcialbym miec tam zamontowany telefon w uchwycie.

 

Stad moje pytanie:

 

1. Czy oryginalna pokrywe radyjka da sie tak rozciagnac, zeby zamiast niego zmiescil sie tam telefon. Telefon ma wymiary kolo 12x6 cm.

2. Czy sa gotowe daszki (takie jak na zdjeciu) na radio 1din, ktore moglbym uzyc?

 

Ostatecznie moge tez uzyc jakiegos daszka do zegarow, ale ze obrobka plastiku jest mi obca, chcialbym aby instalacja i dorabianie uchwytu byly jak najlatwiejsze. A w przypadku daszka do radia 1din jest wedlug mnie zdecydowanie latwiej niz przerabianie daszka do zegarow.

 

Z gory dzieki za pomoc.

 

nie spotkałem się żeby były uchwyty w to miejsce, ale Brodit robi tzw pro klip do Imprezy 01-07

 

http://www.brodit.bajtel.pl/product/852885-ProClip-Subaru-Impreza-Alla/?id=14935

 

do tego wybierasz dedykowany uchwyt pod telefon, skrecasz razem i dziala fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

nawet fajne. W krotszej perspektywe takie cos moglo by byc.

 

Ja wolalbym jednak, zeby zaden kabel nie platal mi sie po desce rozdzielczej - dlatego chetnie ukrylbym go za radiem i wypuscil przez uchwyt ukryty w daszku zamiast zegara.

 

Znalazlem cos takiego: http://www.subarugen...products_id=662

 

Nie mam tylko pojecia, czy mozna to kupic u nas i jaki jest rozmiar panelu.

Edytowane przez przemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są zegary a nie uchwyt... :huh: chodzi Ci o daszek....?
Nie mam tylko pojecia, czy mozna to kupic u nas i jaki jest rozmiar panelu.
kupić zapewne można, nawet bezpośrednio z tego sklepu - rozmiar to 1DIN

 

2. Czy sa gotowe daszki (takie jak na zdjeciu) na radio 1din, ktore moglbym uzyc?
pełno jest tego na ebay'u - wpisz 1din gauge pod housing

 

1. Czy oryginalna pokrywe radyjka da sie tak rozciagnac, zeby zamiast niego zmiescil sie tam telefon. Telefon ma wymiary kolo 12x6 cm.
a nie lepiej wstawić taką konsolę?

http://www.uchwyty-samochodowe.pl/subaru-impreza-od-1000-do-0907-p-743.html

 

076050_G.jpg

Edytowane przez anakinsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak moze otwor byc niewidoczny?

widoczna jest sama konsola, która jest obszyta skórą, mocowania nie są widoczne, gdyż są ukryte pod elementami kokpitu, w moim przypadku, w Foresterze, konsola "korzystała" z mocowania panela klimy Edytowane przez anakinsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...