Jump to content

Kolejna padnięta nowa przepływka

DedekSTR
 Share

Recommended Posts

Jak w temacie.. pierwsza poszła podczas upalania, kolejna chwilę później również, natomiast teraz mam nowa oryginalną sztukę miesiąc, jadąc wczoraj całkiem spokojnie nagle check engine i znowu max ładowanie turba do ok 0,3 dalej nie jedzie i przerywa... podejrzewam instalację lub jakieś inne pomysły? jak się ma sprawa map sensora zamiast seryjnej przepływki?

Edited by DedekSTR

jak się ma sprawa map sensora zamiast seryjnej przepływki?

Bardzo dobrze sie ma, ale nie na fabrycznym ecu.

Te przeplywki sa znane ze swojej slabosci - dlatego sporo osob chocby dlatego decyduje sie na aftermarketowe rozwiazania pozwalajace usunac maf-sensor.

Masz seryjna puszke?

Nie mam seryjnej puszki , poprzedni właściciel założył jakiś stożek lecz problemów nie było .. od jakiegoś czasu wychodzą dopiero... dziś przedmuchałem lekko przepływkę środkiem z forcha do tego oraz przeczyściłem filtr i dolot lecz nic nie pomogło.

No coz - to zaczalbym od seryjnej puszki przed poprzednia wymiana przeplywki. Stozek w tej opcji to proszenie sie o klopoty - predzej, czy pozniej.

Tym przeplywkom niestety psikanie slabo pomaga. Poszukaj oryginalnej puszki z normalnym papierowym filtrem i ew. zaryzykuj jeszcze raz oryginalny przeplywomierz.

Chyba, ze chcesz isc w rozwiazania za tysiace zlotych z grubej rury i zmieniac ecu i robic remap...

• Upvote 1