Skocz do zawartości

Dziwny odgłos


alex71

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki poślizg?? Szedłeś bokiem czy ślizgał ci się przód?? Przy dokręceniu z mocno fajery jest taki dźwięk i to jest normalne przy takim błędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzioba tak brałem łuk lekko bokiem w poślizgu,to taki odgłos jakby opony przeskakiwały na asfalcie, poza tym w normalnej jeżdzie nic nie słychać żadnych niepokojących dzwięków przy pełnym skręcie tęż nic nie słychać .może to opony tak słychać, już nie wiem :(

Edytowane przez alex71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż specem w materi specyfikacji modeli subarynek nie jestem, nie mniej jednak objaw opisany przez Ciebie odpowiada objawom działania ESP lub innego systemu stabilizacji toru jazdy.

Sprawdź dokładnie spec. :coffee: Twojej imprezy...

Edytowane przez andgoldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trochę pojeżdziłem po polnych drogach ,upaplałem świnkę wsłuchując sie i nic ,żadnych niepokojących odgłosów ,asfalt jest suchy więc poślizgu nie robiłem jak będzie mokro spróbuję wejsć w zakręt z poślizgiem, posłucham ,mozliwe że pcha przednie koła ,dziwnie terkota (jak załaczający się ABS)czekam na filmik dzioba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trochę pojeżdziłem po polnych drogach ,upaplałem świnkę wsłuchując sie i nic ,żadnych niepokojących odgłosów ,asfalt jest suchy więc poślizgu nie robiłem jak będzie mokro spróbuję wejsć w zakręt z poślizgiem, posłucham ,mozliwe że pcha przednie koła ,dziwnie terkota (jak załaczający się ABS)czekam na filmik dzioba :)

 

 

mam forka 2.0 N/A SG z '05 i miałem taki sam objaw przy mokrym na rondzie :) więc raczej nie ma powodów do zmartwień, no chyba że obaj mamy coś skopane ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...