Skocz do zawartości

Meteopatia Forestera


toyo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj jak większość z nas wie troszeczkę popadało. Więc mój foryś jak kot postanowił, że nie będzie się poniżać w wilgotnej atmosferze. Zobaczyłem kolejny raz CHECK ENGINE a wskazanie prędkościomierza spadło do 0 (na 4 biegu przy ok. 2500 obr !!!) Oczywiście tak już zostało, a ja w trybie serwisowym dotoczyłem się do serwisu. To już 3 raz odwiedziłem z tym problemem Waro w Bielsku. Panowie kolejny raz są bezradni, natomiast najleprze w tym jest to, że nawet nie mają aktualnego schematu instalacji elektrycznej (ponoć SIP tak dobrze drukuje te schematy jak instrukcje obsługi w języku polskim....). Za każdym razem jest tak samo:

1. Pada deszcz,

2. CHECK ENGINE zapala się,

3. Jak autko przeschnie po 2 dniach wszystko wraca do normy.

 

Tak sobie myślę, że może kupiłem egzemplarz skierowany do Egiptu ? :)

 

MAM JUŻ TEGO DOŚĆ!!!!!

 

Czyżby krzysiom miał rację ????

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest ok.masz tylko wersje robiona na cieple kraje.pewnie sip sie pomylil.twoja wersja zimowa pojechala do egiptu.

inna sprawa tak powaznie to przecie po podlaczeniu do komputera serwisu powinno wyskoczyc o co biega :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 000 km lub 3 lata mozesz bryke zarzynac wiec spoko.w razie czego dostaniesz nowego forysia.

to jednak w wawie bardziej rozgarniete te ASO sa

 

Raczej nie są bardziej kumaci.... Bielsko ma najwięcej sprzedanych foresiów w polsce, przykre jest to, że w POLSCE nie ma specjalistów od SUBARU. Wynika to z ilości egzemplarzy. Jak ktoś ma fiata, to może liczyć na fachową pomoc, auto jest znane

 

Subaru to po prostu dla wielu tajemnica.....czary...gusła :)

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 000 km lub 3 lata mozesz bryke zarzynac wiec spoko.w razie czego dostaniesz nowego forysia.

to jednak w wawie bardziej rozgarniete te ASO sa

 

Raczej nie są bardziej kumaci.... Bielsko ma najwięcej sprzedanych foresiów w polsce, przykre jest to, że w POLSCE nie ma specjalistów od SUBARU. Wynika to z ilości egzemplarzy. Jak ktoś ma fiata, to może liczyć na fachową pomoc, auto jest znane

 

Subaru to po prostu dla wielu tajemnica.....czary...gusła :)

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

trza bylo fiata multiple kupic :!:

 

:mrgreen:

pozdrawiam i milej nocy zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...