Skocz do zawartości

zakup subaru gd combi


priotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Przymierzam się do zakupu Subaru imprezy combi 2.0 T. Dotychczas miałem audi a4 1.8 t i byłem zadowolony z silnika z turbem. Niestety auto skasowane(nie z mojej winy). Zastanawiam się nad subaru impreza w combi. Proszę o porady jak spisuje się samochód w normalnym użytkowaniu. Jeśli ewentualnie może ktoś polecić jakiś ciekawy egzemplarz bardzo proszę. No i jeszcze pytanie na co zwracać szczególną uwagę przy takim zakupie. Znam się na samochodach ale wiem że subaru jest specyficzne dlatego proszę o poradę użytkowników. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie jestes uprzedzony do LPG, to polecam tego WRXa (sprzedawcy nie znam, wiec to zadna krypto-reklama)

 

:icon_arrow:http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/62306-rodzinne-kombi-wrx-my01-260km-by-carfit-lpg-by-jako/

 

2.0 WRX ma dwie glowne bolaczki: silnik (panewki lubia zastukac) oraz skrzynie (najczesciej pada "dwojka" )

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim sprawdz czy auto nie było składane z dwóch i czy było regularnie serwisowane.Tylko nie tam jakaś książka tylko potwierdzenie z serwisu.

Jeśli chodzi o porównanie 2.0t subaru i 1.8T to powiem Ci,że nie ma co porównywać.Niebo a ziemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie jestes uprzedzony do LPG, to polecam tego WRXa (sprzedawcy nie znam, wiec to zadna krypto-reklama)

 

:icon_arrow:http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/62306-rodzinne-kombi-wrx-my01-260km-by-carfit-lpg-by-jako/

 

2.0 WRX ma dwie glowne bolaczki: silnik (panewki lubia zastukac) oraz skrzynie (najczesciej pada "dwojka" )

A ja sprzedającego znam i wiem, że auto jest doinwestowane. No i problem panewek ma za sobą już;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując samochód jeździłem seatem leonem cupra R 1.8t 225 koni i dwa dni później ogladałem i jeździłem moim przyszłym subaru 2.0t 225 koni.Według mnie cupra r nie jedzie.O to mi chodziło :)

Edytowane przez bolek80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując samochód jeździłem seatem leonem cupra R 1.8t 225 koni i dwa dni później ogladałem i jeździłem moim przyszłym subaru 2.0t 225 koni.Według mnie cupra r nie jedzie.O to mi chodziło :)

aaa ok :) myślałam że jakoś o żywotności coś porównujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...