Skocz do zawartości

Wątek medialny Zlot Plejad 2013


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 306
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dawaj więcej, bo aż miło popatrzeć

Więcej nie ma, w sensie z tych ~200 zdjęć po lekkim przymknięciu oka na niedoróbki wybrałem to co widać. Reszta to śmietnik. Jakby oka nie przymykać to odrzut zazwyczaj stanowi 90% wszystkich fotek :)

 

Czy lepiej wrzucać filmiki na YT czy może na jakiś serwis typu rapidshare albo chomik?

YT - po co pobierać film, skoro można go odtworzyć on-line na dowolnym urządzeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lepiej wrzucać filmiki na YT czy może na jakiś serwis typu rapidshare albo chomik?

YT - po co pobierać film, skoro można go odtworzyć on-line na dowolnym urządzeniu?

Tym bardziej, że z YT można sobie też ściągnąć, łącznie z jakością HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się jeździło po tym plastiku?

 

W sumie było OK - tylko strasznie podbijało na zakręcie przy zjeździe z "mostku" :rolleyes:

 

i tak zamiatały dupką aż miło.

 

No tak - ja musiałem się mocno starać ;)

U nie nadbagaż robił swoje przy rozpędzaniu się - szczególnie na prostych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze karty

 

Jak się jeździło po tym plastiku?

czemu plastiku ?? może robi takie wrażenie ale to bardzo fajny tor ale dość śliski, Kolega z filmiku zapisać się na karty i to jak najszybciej i jak jedziesz to uciąć lewą nogę, na tym torze nie używamy hamulca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Than_Junior, tam musiała być jakaś gwałtowna zmiana nawierzchni. U mnie auto zachowało się identycznie tyle, że ja byłem bliżej słupka i wolałem go rozjechać niż stawać i cofać bez gwarancji, że i tak go nie rozjadę :)

 

 

Z innej beczki. Nie chciało mi się zmieniać kółek w niedzielę i dopiero dzisiaj zrzuciłem te szmaty dumnie zwane oponami na których startowaliśmy. Już wiem dlaczego auto nie zawijało na nawrotach skoro opony na tylnej osi zamieniły się ze słabej ale jeszcze z nacięciami opony "przejściowej" w slicka. Nie mam pojęcia gdzie te opony tak zjadło. Przed Plejadami miały jeszcze ze 3 mm bieżnika :)

 

 

A tak się zastanawiałem w ulewie w Sosnowcu, dlaczego mi to auto tak nosi w koleinach z wodą...

:biglol: :biglol:

 

@@antikos, jesteś tam częstszym bywalcem? Możesz się pochwalić najlepszym czasem? Jestem ciekaw ile jest do urwania na tym torze z moich 32 sekund...

post-680-0-19302800-1370284657_thumb.jpg

post-680-0-12384100-1370284679_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę wycieraczki działały praktycznie wszędzie chociaż nawierzchnia była faktycznie bardziej wilgotna niż mokra. Najgorzej było chyba na tym parkingu w Olkuszu, tam pociągnąłem raz ręczny i auto mi zawinęło dużo za mocno. Widać na onboardzie :)

 

Na przyszłe plejady chyba jednak będę musiał się nieco doinwestować bo wstyd na takich oponach znowu jechać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...