Skocz do zawartości

nie działa gniazdo zapalniczki w podłokietniku, wejście aux i nawiew klimatyzacyjny w podłokietniku


rummer

Rekomendowane odpowiedzi

nie działą j.w. wszystko w schowku między fotelami

szukałem wszędzie na necie i na forum i nigdzie nie mogę znaleźć

nie jest to wina bezpiecznika (przynajmniej tego poniżej deski rozdzielczej po str lewej) bo zapalniczka na desce rozdzielczej działa a bezpiecznik jest jak najbardziej sprawny, nieprzepalony i wymiana nic nie zmienia.

ktoś może coś wie ?

Edytowane przez rummer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam podobnie, nie działało mi gniazdo w podłokietniku, a zapalniczka działała ;)

 

Naprawili mi to, to kwestia bezpiecznika ztcw, mogę się dopytać co i jak mi zrobili, bo nie wdawałam się w szczegóły.

 

 

 

Może by tak przywitać się najpierw na The Forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam podobnie, nie działało mi gniazdo w podłokietniku, a zapalniczka działała ;)

 

Naprawili mi to, to kwestia bezpiecznika ztcw, mogę się dopytać co i jak mi zrobili, bo nie wdawałam się w szczegóły.

 

 

 

oj.. Aguś ;) a tutaj pisałaś, że to nie bezpiecznik, ale byłaś przed rozwiązaniem problemu...

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/53593-brak-pradu-w-gniazdku-zapalniczki-w-podlokietniku/page__hl__bezpiecznik#entry1542606

 

koniecznie podziel się szczegółami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok przywitałem się.

Subaru legacy outback 2008 2.0 diesel ra trend

Sprawdziłem bezpieczniki - były dobre ale profilaktycznie zmieniłem w dwóch miejscach ( gniazdo zapalniczki i gniazdo 12 V)

nic to nie dało, dalej działa tylko zapalniczka na desce rozdzielczej

bardzo proszę o pomoc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w Twoim samochodzie, ale u mnie w Forku mam 2 skrzynki bezpiecznikowe - jedna w środku , po lewej stronie kolumny kierownicy, niedaleko ustrojstwa do otwierania maski, druga skrzynka w komorze silnika.

Miałem małe zacięcie w samochodzie - non-stop wywalało mi w kosmos zapalniczkę i dopiero wymiana bezpiecznika w tej skrzynce w komorze silnika dała rezultat. Bezpieczniki w skrzynce wewnątrz wszystkie były OK.

Sprawdź dobrze czy i u Ciebie nie ma drugiej skrzynki bezpieczników i czy tam nie czai się przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo mam 2 skrzynki bezpieczników ale wg instrukcji bezpiecznik dotyczący zapalniczki jest tylko w środku

 

dobra już wszystko wiem

pojechałem do ASO, okazało się że to jednak bezpiecznik tylko trzeba patrzeć na tą instrukcję wewnątrz tej tabliczki a nie instrukcję w książce bo jest inaczej

po zmianie działa zapalniczka i aux , dalej nie działa "lodówka" w schowku ale jak się okazało nie mam tego w mojej wersji samochodu mimo że mam tą kratkę do otwierania i zamykania ale nie mam tam podprowadzonego nawiewu.

Udało się bo zapłaciłem tylko za zepsuty bezpiecznik 3 zł - polecam ASO w Bielsku Białej.

temat do zamknięcia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...