Jump to content

nie działa gniazdo zapalniczki w podłokietniku, wejście aux i nawiew klimatyzacyjny w podłokietniku

rummer
 Share

Recommended Posts

nie działą j.w. wszystko w schowku między fotelami

szukałem wszędzie na necie i na forum i nigdzie nie mogę znaleźć

nie jest to wina bezpiecznika (przynajmniej tego poniżej deski rozdzielczej po str lewej) bo zapalniczka na desce rozdzielczej działa a bezpiecznik jest jak najbardziej sprawny, nieprzepalony i wymiana nic nie zmienia.

ktoś może coś wie ?

Edited by rummer

Miałam podobnie, nie działało mi gniazdo w podłokietniku, a zapalniczka działała ;)

Naprawili mi to, to kwestia bezpiecznika ztcw, mogę się dopytać co i jak mi zrobili, bo nie wdawałam się w szczegóły.

Może by tak przywitać się najpierw na The Forum?

Miałam podobnie, nie działało mi gniazdo w podłokietniku, a zapalniczka działała ;)

Naprawili mi to, to kwestia bezpiecznika ztcw, mogę się dopytać co i jak mi zrobili, bo nie wdawałam się w szczegóły.

oj.. Aguś ;) a tutaj pisałaś, że to nie bezpiecznik, ale byłaś przed rozwiązaniem problemu...

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/53593-brak-pradu-w-gniazdku-zapalniczki-w-podlokietniku/page__hl__bezpiecznik#entry1542606

koniecznie podziel się szczegółami :)

ok przywitałem się.

Subaru legacy outback 2008 2.0 diesel ra trend

Sprawdziłem bezpieczniki - były dobre ale profilaktycznie zmieniłem w dwóch miejscach ( gniazdo zapalniczki i gniazdo 12 V)

nic to nie dało, dalej działa tylko zapalniczka na desce rozdzielczej

bardzo proszę o pomoc

pozdrawiam

Nie wiem jak jest w Twoim samochodzie, ale u mnie w Forku mam 2 skrzynki bezpiecznikowe - jedna w środku , po lewej stronie kolumny kierownicy, niedaleko ustrojstwa do otwierania maski, druga skrzynka w komorze silnika.

Miałem małe zacięcie w samochodzie - non-stop wywalało mi w kosmos zapalniczkę i dopiero wymiana bezpiecznika w tej skrzynce w komorze silnika dała rezultat. Bezpieczniki w skrzynce wewnątrz wszystkie były OK.

Sprawdź dobrze czy i u Ciebie nie ma drugiej skrzynki bezpieczników i czy tam nie czai się przyczyna.

tak samo mam 2 skrzynki bezpieczników ale wg instrukcji bezpiecznik dotyczący zapalniczki jest tylko w środku

dobra już wszystko wiem

pojechałem do ASO, okazało się że to jednak bezpiecznik tylko trzeba patrzeć na tą instrukcję wewnątrz tej tabliczki a nie instrukcję w książce bo jest inaczej

po zmianie działa zapalniczka i aux , dalej nie działa "lodówka" w schowku ale jak się okazało nie mam tego w mojej wersji samochodu mimo że mam tą kratkę do otwierania i zamykania ale nie mam tam podprowadzonego nawiewu.

Udało się bo zapłaciłem tylko za zepsuty bezpiecznik 3 zł - polecam ASO w Bielsku Białej.

temat do zamknięcia.

Pozdrawiam