Skocz do zawartości

S202 STI


ks

Rekomendowane odpowiedzi

Co do MY'07 to cóż... MY'06 na rysunkach był śliczny, a wyszło to, co wyszło :twisted:. Także nie sugerowałbym się tym, co obecnie chodzi po sieci. Może to być kompletna odmiana (wsyzscy się tego spodziewają i tego oczekują), ale może się skończyć zaledwie na mocniejszym face lifcie... Popatrzcie np. na przyszłorocznego civica - prototyp był przepiękny, modele pokazane na wystawach - też, a do sprzedaży trafi to samo, tylko że z obciętymi jajami :twisted: (są już w sieci zdjęcia tego, co trafi do salonów)

 

A co do kontrowersyjnego przodu MY'06 - ten 'seat look' to w przypadku subaru nowa strategia. Czy tego chcemy, czy nie. Także niestety nie spodziewałbym się szybkiego odejścia od niej - nie po to ją "wymyślili", żeby nagle z tego rezygnować. A nie ma się co czarować - wszystko w MY'06 jest super, tylko ten przód powoduje niezgodne opinie...

 

Liczę w każdym razie, że życie zaskoczy mnie pozytywnie. Bo w końcu na MY'06 nie mam zamiaru kończyć przygody z subaru :twisted:.

 

No chyba, że się zawiodę, ale to już zupełnie inna bajka... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem trochę Subaru. I tak powszechnie wiadomo, że impreza jest brzydka i odległa od mainstreamu, ale to jest właśnie to co się klientom w tym aucie podobało. A teraz? Chcą ją na siłę ucywilizować. :?

 

A tak już w ogólę na marginesie to może wytlumaczycie mi dlaczego tak często są robione te facelifty? Jaki jest tego cel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie akurat przod podoba... raczej tyl wnosi mieszane uczucia...

A co do nowego Civica - to wg mnie jest bardzo awangardowy, nowatorski i trendy - i wg mnie napewno duzo ladniejszy niz obecny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem MY'06 jest wiecej niz sliczny, podtrzymuje swoje zdanie, ze za nic nie przypomina mi Seata. Co wiecej uwazam, ze wlasnie przod nadaje charakter Imprezie. Nowy gril do ktorego producent bedzie podporzadkowywal inne modele i raczej dlugo utrzyma sie taki "image" marki. Wiadomo, jeden lubi brunetki drugi blondynki, dla mnie nowa Impreza jest strzalem w dziesiatke i wydaje mi sie, ze lepiej wlasnie zakupic MY'06- sprawdzone, udoskonalone auto, niz czekac na jakiegos "cudaka" i do tego pieciodrzwiowego :? (takie sa prognozy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS - nie jest jednak ze mną tak źle, jak już myślałem. Także... powtórka próby... :twisted:

 

Dla tych, którzy nie śledzili tego wątku: wysunąłem teorię, że impreza MY'07 wcale nie musi być tak rewolucyjnie inna od MY'06, a pojawiające się w internecie szkice mogą być bardzo odległe od rzeczywistości. Ba - nawet modele przedprodukcyjne mogą się bardzo różnić od tych, które ostatecznie trafią do salonu, czego przykładem może być nowy civic, który zapowiadał się super, a w wersji produkcyjnej wyszedł mocno nijaki...

 

Niestety jako ilustrację zamieściłem złe zdjęcia. Także poniżej znajdziecie już dobre 8)

 

I jeszcze fragment artykułu z autoexpress: "First impressions are mixed. [...] But the styling of the new four-door is a world away from that of the stunning hatchback, which the manufacturer revealed for the first time at last March's Geneva Motor Show as a bright orange concept car."

 

I - dla 100% pewności - link do tego artykułu: http://www.autoexpress.co.uk/previews/5 ... c_ima.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten lexus na prawo od imprezy mi sie podoba :) A tak w ogole to może kolega Przemeq by przetłumaczył gdy już coś takiego zamieszcza, co? :evil:

 

Już się poprawiam.

 

Tam jest napisane: "Nowa impreza - samochód dla każdego japońskiego Kowalskiego. Hai!" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zresztą sami popatrzcie...

 

PS. Mam nadzieję, że nie macie już dość mojej "06-manii"... :roll: Bo jeśli tak, to powiedzcie, nie obrażę się :wink: :twisted:

 

Coś nie trafiłeś w temat, bo widzisz. Zdjęcia nowej Imprezy powinno się wrzucać do wątku "BRAK SŁÓW - nowa impreza" :twisted:

 

Miałeś nie robić editów :twisted:

 

Co do koloru. Lepiej kupić niebieską i się zastanawiać czy się dobrze zrobiło, niż kupić inną, i później żałować, że się nie kupiło niebieskiej (spotkałem taką osobę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, nie wiem dokladnie jak z tym civiciem ale w naszej polskiej prasie motoryzacyjnej (i szanowanym przeze mnie Auto Motor i Sport) sa wersje cywilne wygladajace jak ta styudyjna (ladna)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...