Skocz do zawartości

Z histori ISR v.akumulator


newman

Rekomendowane odpowiedzi

miałem podobną sytuacje - wczoraj wieczorem telefon z keratronik z informacją, że mają sygnał, że akumulator pada. Troche się zdziwiłem - samochód ma 5 miesięcy i przejechane 11.000, stoi w ciepłym garażu, gdzie jest zasieg... Stał nieodpalany 5 dni!! Zszedłem do garażu i niestety akumulator kompletnie martwy. Trochę to niefajne... Na razie ładuję akumulator (prostownik pożyczony od sąsiada) i staram się dodzwonić do Subaru :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze problem zostal rozwiazany na dobre u Ciebie. Dziwi mnie troche postawa Keratronika, ze nie robia wymiany i ustawien jeszcze raz z wlasnej woli, gdy wiedza o wadach. Sporo ludzi zrezygnowalo wlasnie przez rozladowane akumulatory z ich uslugi.

Faktycznie czytałem ze sporo osób z tego zrezygnowało .Jeżeli problem powróci to nie mam zamiaru dłużej się w to bawić. Po co mi urządzenie które ma umożliwić wezwanie pomocy w sytuacji awaryjnej/monitorować pojazd które samo przestaje działać rozładowując wcześniej akumulator. Chyba nie o to chodzi. Jeśli ktoś ma podobne problemy, zgłaszać reklamację i próbować sprawę wyjaśnić. Generalnie od początku byłem sceptycznie do tego wynalazku nastawiony ale cóż dostaję się to z ''dobrodziejstwem inwentarza'' kupując nowy samochód. Dobre wychowanie nakazuje dać każdemu drugą szansę więc takową Keratronik dostał, zobaczymy jakie będą efekty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...